Paslaugos,  Transportas,  Verslas

VIN kodas – jūsų automobilio biografija

VIN kodas – jūsų automobilio biografija

vin kodasAutomobilis – pati populiariausia transporto priemonė. Daugeliui mūsų jis reikalingas kiekvieną dieną, kad nukaktume į darbą, universitetą, ar aplankytume draugus, giminaičius iš kitų miestų. Keliauti mašina yra kone pats komfortiškiausias būdas, ką jau kalbėti apie vairavimo teikiamą malonumą. Tačiau su šia privilegija kartu atsiranda ir įsipareigojimų. Kasmetinės išlaidos už automobilio remontą, techninę apžiūrą bei kitas būtinybes neretai be gailesčio skriaudžia mūsų pinigines. Jei tik žinotume, kiek visa tai kainuos dar prieš perkant automobilį… Jūsų laimei, www.AutoDNA.lt suteikia jums tokią galimybę. Šios įmonės dėka automobilio VIN kodas gali padėti išsiaiškinti kiekvieno jų registruotą istoriją, nuo kurios priklauso visų aukščiau išvardintų paslaugų kainos!

VIN kodo patikrinimas sutaupys jums laiko ir pinigų

vin kodo patikrinimasKaip jau minėjau, kiekvienas automobilis turi tam tikrą registruotų įvykių istoriją. Tai reiškia, kad jei jis buvo stipriai pažeistas ir taisytas autoservise, turėjo gamyklinių defektų ar kitokių trūkumų, VIN kodo patikrinimas gali padėti jums sutaupyti. Šio proceso eigoje sužinosite visą tai, ko automobilio pardavėjas jums taip nenori atskleisti! Kai kuriais atvejais dėvėtam tragiškos būklės automobiliui suteikiama estetinė išvaizda ir jis sutvarkomas pardavimui. Tačiau nuvažiavus papildomus 200 kilometrų variklis sugenda nepataisomai. VIN kodas padės jums išvengti tokių nuostolių, todėl sumokėję keletą eurų galbūt sutaupysite ne tik tūkstančius, bet ir laiką, kurį iššvaistytumėte dėmesio nevertiems sandėriams!

VIN kodas: pranašumas deryboms

Kai VIN kodas parodys jums visas automobilio istorijos detales, dar prieš perkant transporto priemonę jūs turėsite išankstinį pranašumą, nes suktas pardavėjas nebus paruošęs išankstinių atsakymų dėl nuslėptų trūkumų, kuriuos jums atskleidė VIN kodas. „AutoDNA“ už keletą eurų paruoš jums automobilio istorijos ataskaitą, kurią atsispausdinę galėsite įteikti pardavėjui tiesiai į rankas įgydami pagrindą derėtis dėl žemesnės kainos. Tačiau jei pardavėjas sąžiningas, jūs tai taip pat žinosite ir išvengsite nereikalingų abejonių. VIN kodas suteiks jums užtikrintumą, kurio daugumai taip trūksta perkant naudotą automobilį. VIN kodo patikra prasklaidys visas jūsų abejones.

Jei abejojate, kad VIN kodas gali jums suteikti visą šią informaciją, turėtumėte įsitikinti patys. „AutoDNA“ turi visą prieigą prie duomenų bazės ir tai galite pamatyti įmonės interneto svetainėje. Nemokama VIN kodo patikra atskleis jums jau žinomus faktus apie jūsų transporto priemonę, kurių paprastas žmogus niekaip neišsiaiškintų pažvelgęs šią į septyniolikos ženklų kombinaciją.