Mada

Viena suknelė – skirtingiems įvaizdžiams

1901278_612483072153885_1388834789_nJei vyrai keli mažiau reikalavimų aprangai, tai moteriški rūbai  ne tik turi atitikti dailiosios lyties atstovių poreikius, norus, nuotaikas, madas, paslėpti figūros trūkumus ar paryškinti privalumus, bet ir turėti dar vieną savybę – būti lengvai pritaikomi skirtingose situacijose. Šį kartą pakalbėsime apie vieną moterišką drabužį: dėmesio centre – suknelės. Reikia pastebėti, jog suknelės yra vienas populiariausių moteriškų drabužių, o šį kartą į sukneles pažvelgsime kitu kampu – pasidomėsime, kaip viena suknelė gali būti pritaikoma keliems skirtingiems įvaizdžiams.

Tarkime, jog turite suknelę ir ją ketinate vilkėti vykdama į darbo pokalbį, verslo susitikimą ar oficialų renginį. Kokie aksesuarai ir drabuziai internetu tiks prie suknelės šiuo atveju? Tikrai neprašausite pro šalį pasirinkdama klasikini stiliaus švarkelį, prabangius, tačiau nemasyvius papuošalus, griežtų formų rankinė bei klasikinius aukštakulnius. Puikiai tiks ir prie suknelės ar švarkelio deranti skarelė.

Na, o ką rinktis kitokiomis situacijomis, pavyzdžiui, einant į vakarėlį? Tokius atveju puikiai tiks masyvūs bižuterijos gaminiai (karoliai, koljė, apyrankės). Įdomių aksesuaru galite papuošti ir savo šukuoseną (jį derinkite prie vakarėlio temos). Puikiai tiks ir įdomios formos rankinė ar laisvalaikio stiliaus švarkelis. Na, ir žinoma, nepamirškite patogių batelių- juk šokiai iki ryto garantuoti.

Na, o ką daryti tuo atveju, jei vykstate į kelionę, o pagrindinis drabužis yra suknelė? Svarbiausia kelionėje jaustis patogiai, o kiti moteriški drabužiai turi būti tokie, jog suteiktų jaukumo bei šilumos kelionės metu. Tam puikiai tiks ilgi, šilti megztiniai, kardiganai ar laisvalaikio švarkeliai. Ne ką mažiau svarbų vaidmenį vaidina ir avalynė – ji turi būti lengva, patogi, nevarginanti kojų. Tad šiuo atveju, klasikinio stiliaus aukštakulniai nėra pats išmintingiausias pasirinkimas. Nepamirškite ir didelės, talpios rankinės, į kurią puikiai tilptų viskas, kas bus reikalinga kelionės metu.

Na,  o jei pritrūkote idėjų, atminkite, jog yra daug priemonių, kuriuose galite rasti puikių minčių, pradedant stiliaus žurnalais ir užbaigiant tokio pobūdžio internetiniais portalais. Tereikia nepamiršti fantazijos, geros nuotaikos, šiltos šypsenos ir atrodysite išties nepriekaištingai bei žavingai.