Laisvalaikis

Ar knygos internetu yra pigesnės?

knygosDaugelis mėgstančių skaityti žmonių neretai skundžiasi, kad knygų kainos yra labai didelės. Knygynai neretai užsikelia kainas ir pačias naujausias knygas įsigyti tampa labai brangu. Žinoma, kiekviename didesniame mieste yra bent keletas nemažų bibliotekų, kur galite pasiskolinti savo norimas knygas, tačiau ne visada ten rasite naujausias knygas, o ką jau kalbėti apie retesnes knygas, kurias galite tik nusipirkti. Tačiau dabar yra labai gera alternatyva – tai knygos internetu. Kalbant apie knygas internetu, reiktų paminėti dvi visiškai skirtingas jų rūšis: elektroninės knygos ir tiesiog knygos, kurias galite nesunkiai užsakyti internetu. O kartais už nedidelę kainą galite gauti abu – tiesiog reikia pasidomėti, kada tokia akcija vyksta.

Galite rinktis tarp spausdintų knygų arba elektroninių

Internetas iš tikrųjų suteikė labai plačias galimybes knygų mylėtojams, tad kažin ar verta šį išradimą kaltinti dėl vis mažesnio knygų skaitymo – knygų pasaulis internete yra pakankamai platus, kadangi čia galima rasti ir visiškai naujų knygų elektroniniuose knygynuose, kur turėsite galimybę įsigyti jas už kur kas mažesnę kainą, negu kad galėtumėte tą padaryti realiame knygyne.

Taip pat neretai vyksta tokios akcijos, kurių metu turėsite šansą įsigyti vienu metu ir spausdintą knygą, ir elektroninę knygą. Kai kuriais atvejais, elektroninės knygos yra pridedamos net gi nemokamai. Šiuo metu jau yra kuriamos ir virtualios bibliotekos, kurios jums leis pasiskolinti bet kurią norimą elektroninę knygą, kurią galėsite skaityti per savo elektroninių knygų skaityklę, planšetinį kompiuterį, taip pat ir per kompiuterį. Šios knygos internetu yra dalinamos PDF arba EPUB formatais, tačiau esant reikalui, galima surasti ir kitokių formatų knygų, nepaisant to, kad šie du formatai yra patys populiariausi.

Taip pat ir daugelis realiai veikiančių knygynų jau yra persikėlę į internetą – nors dar neretai sutiksime žmonių, kurie skundžiasi didelėmis kainomis knygynuose, visgi, reikėtų pastebėti, kad internete tie patys knygynai savo produkciją ir kitas knygas parduoda net dešimčia arba dvidešimčia procentų pigiau. Tai yra iš tikrųjų įspūdingi skaičiai, jeigu dažnai skaitote ir mėgstate pirkti naujo leidimo knygas.

Negana to, kai kurie elektroniniai knygynai gali pasiūlyti didesnį prekių asortimentą, negu realiame knygyne, o visos knygos internetu, kurias įsigysite, gali būti pristatytos tiesiai jums į namus, jeigu perkate už tam tikrą sumą. Taigi, internetas atvėrė daugiau galimybių knygų mylėtojams, kurie dabar turi galimybę greičiau surasti sau patinkančią ir įdomią knygą už prieinamesnę kainą arba net gi nemokamai.