Grožis,  Įvairūs,  Laisvalaikis,  Paslaugos,  Suaugusiems

Vestuvių fotografo paslaugos

vestuvių fotografasGražioms vestuvių fotografijoms ne visada pakanka profesionalaus fotoaparato – tam reikia ir įgudusių rankų. Jokiu būdu nereikėtų skubėti rinktis pirmo pasitaikiusio vestuvių fotografo, nepasidomėjus jo patirtimi bei atliktais darbais. Kiekvienas specialistas šiuo metu rodo savo atliktų darbų portfelį, todėl geriausia būtų rinktis tik tą specialistą, kuris turi patirties ir yra rekomenduojamas kitų žmonių. Jums reikėtų ieškoti ir atsiliepimų, ir atliktų darbų galerijos – šitaip bus lengviau išsirinkti fotografą vestuvėms. Beje, norint išleisti kuo mažiau pinigų, reikia atidžiai žiūrėti kokias paslaugas siūlo specialistas. Ne visada visi fotografai siūlo ir retušavimo paslaugas t.y. dažniausiai jos užsakomo kaip priedu.

Užsisakant vestuvių fotografo paslaugas, pirmiausia reikėtų išsiaiškinti kokias paslaugas jūs iš tiesų gausite. Dažniausiai visi jaunavedžiai renkasi kažkokį kiekį nuotraukų su jų retušavimu bei korekcijomis. Tai būtų geriausias kiekis. Pagal nuotraukų skaičių priklausys ir kaina. Žinoma, paslaugų kaina nustatoma pagal kelis kriterijus – nuotraukų redagavimas nėra vienintelis jų. Vestuvių fotografas turi būti pasirenkamas pagal atsiliepimus bei siūlomą paslaugų sąrašą – logiška, kad specialisto paslaugų jums nereikės, jeigu jis negalės jums pasiūlyti norimų redagavimo paslaugų. Matote, ne visi specialistai dirba su nuotraukų redagavimo programomis, o dažniausiai tai būna būtent naujokai ir mėgėjai.

Vestuvių fotografo nustatomas paslaugų įkainis priklauso nuo daug ko. Labiausiai turi būti akcentuojamas praleistas laikas bei patirtos išlaidos. Jeigu fotografas sugaiš vieną dieną, vadinasi kaina bus viena, tačiau jeigu jūs norėsite, kad jis pasiliktų kokioms trims dienoms, faktas, kad jam reikės mokėti atitinkamai didesnį užmokestį. Kas liečia išlaidas, čia reikia pabrėžti būtent fotografo darbų sąnaudas. Pavyzdžiui, jeigu norėsite specialisto paslaugų, kuris būtų iš kito Lietuvos galo, tada nemaža tikimybė, kad jums reikės mokėti didesnę sumą, nes jūs turėsite sumokėti už jo keliavimo į kitą miestą išlaidas. Kuo daugiau tokių išlaidų patiria fotografas, tuo didesnę sumą jam turėsite sumokėti.

Įprastai fotografams reikia mokėti iš anksto, tad negalvokite, kad Lietuvoje yra daug specialistų, kurie be jokio avanso ims ir dirbs jums.