pirmas šokis
Šventės

Vestuvinis šokis

Ar žinote, kas gali nutikti blogiausio jūsų vestuvėse? Taip, turbūt galvojate apie tai, kaip į kunigo užduotą klausimą „ar sutinkate…?“ pateikiamas neigiamas atsakymas. Tačiau šiuo atveju kalbame ne apie tokias kritines situacijas. Kalbame apie tai, su kuo pakankamai dažnai susiduria jaunavedžiai. Taigi, tai yra netinkamas pasiruošimas vestuviniam šokiui. Taip dažniausiai nutinka dėl vienos elementarios priežasties – būsimų jaunavedžių pernelyg dideliu susikoncentravimu ties visiškai kitų užduočių sprendimu, pamirštant, kad taip pat ne ką mažiau pastangų reikėtų skirti ir vestuvinio šokio repetavimui. Juk būtent vestuvinis šokis yra tai, ko laukia didžioji dalis į vestuves atkeliaujančių svečių, todėl pasistenkite neapvilti nei jų, nei juolab – savęs.

Šokių kursai >>

Tokiu atveju jums turėtų kilti natūralus klausimas, kaip tinkamai pasiruošti vestuviniam šokiui? Geriausią atsakymą į šį klausimą pateikia šokių pamokos vestuvėms. Ir net jei apie tai iki šiol niekuomet nebuvote pagalvoję, tai ne priežastis prieš savo būsimas vestuves nelankyti šokio pamokų. Daugybė būsimų jaunavedžių pakankamai dėmesio yra linkę skirti savo vestuvinio šokio repeticijoms, todėl tai jau seniai yra viena iš svarbiausių pasiruošimo šiai šventei dalių.

Be abejo, galite sakyti, kad jums niekuomet nepavyko sušokti labai tobulo ir iš šalies gražiai atrodančio šokio, tačiau ar tikrai manote, kad tai yra nepataisoma problema? Galbūt iki šiol jūs tiesiog neturėjote tinkamo šokių mokytojo? O gal paprasčiausiai nebuvote pakankamai motyvuoti išmokti vieną ar kitą šokį atlikti nepriekaištingai? Kaip bebūtų, išmokti šokti gali kiekvienas – tiek jaunas, tiek ir brandaus amžiaus žmogus. Ir visiškai nesvarbu, kokia yra jūsų fizinė forma ar šokio patirtis. Viskas yra įmanoma, tereikia daugiau noro ir užsispyrimo.

Galiausiai, kai išmoksite šokti, kur kas labiau pasitikėsite savimi, nes žinosite, kad sukursite labai nuostabų reginį savo vestuvėse dalyvausiantiems svečiams. Žinoma, norėdami, kad jūsų vestuvinė šventė prabėgtų labai sklandžiai, šauniai ir sėkmingai, taip pat daug pastangų skirkite ir kitiems darbams, tarp kurių turėtų būti įtraukta vestuvinė suknelė, muzika, programa, pramogos, proginiai tortai, vestuviniai automobiliai, vieta, kurioje vyks ceremonija ir tolimesnė šventė bei kt.