Grožis

Vazelino galia: grožio gudrybės naudojant vazeliną

Ar žinojai, jog vazeliną galima naudoti ne tik lūpoms tepti? Tai itin galinga grožio priemonė, kurios garantuotai neišnaudoji. Todėl šiandien pasidalinsime keliais praktiškais patarimais, kurie pakeis tavo gyvenimą ir grožio rutiną.

Vazelinas blakstienų priežiūrai

Prieš naktį patepk blakstienas vazelinu, jis padės nuvalyti sunkiai nusivalantį blakstienų tušą, o taip pat stiprina blakstienas. Reguliariai tepant blakstienas vazelinu, šios tampa itin ryškios, greičiau auga, netgi tampa ilgesnės.

Nagų odelių minkštinimas

Nagų odelės linkusios išsausėti ir suskeldėti, taip užgoždamos visą manikiūro grožį. Patepk prieš naktį odeles vazelinu ir šios suminkštės bei taps lygios.

Sveikos ir gražios lūpos

Vazelinu reikia tepti lūpas ne tik prieš kam nors pasirodant, tačiau ir nakčiai. Per naktį vazelinas suminkština ir sulygina lūpų odą, atsibudus lūpos atrodo lengvos ir tokios, kurias norisi iškart pabučiuoti.

Pėdos kaip kūdikio

Jei nori, jog pėdų oda būtų minkštutėlė kaip kūdikio, retkarčiais pasidaryk pėdų kaukę: negailėdama aptepk pėdas vazelinu ir užsimauk šiltas kojines nakčiai. Ryte oda bus aksominė.

Vazelinas mažina veido raukšles

Prieš naktį patepk vazelinu raukšles apie akis – po nakties oda aplink mus švelnesnė, o raukšlės mažiau gilios. Vazelinas taip pat padeda nuo tolesnio raukšlių susidarymo.

Pagalba sausai odai

Nesvarbu koks metų laikas, sausiausia yra alkūnių ir kelių oda. Todėl šioms kūno vietoms reikalinga ypatinga priežiūra, kol, kad sausumas netaptų erzinantis, reikia reguliariai patepti alkūnes ir kelius vazelinu.

Skilinėjantiems plaukų galiukams

Vazelinas tinka ir sausų, skilinėjančių plaukų galiukų gydymui. Tereikia nedideliu kiekiu vazelino ištepti plaukų galiukus, kad šie daugiau nesausėtų.

Moterims gali būti aktuali ir fototerapija.