Sukneles internetu
Mada

TOP 5 patarimai kiekvienos iš mūsų įvaizdžio formavimui

Kiekvienai iš mūsų gali praversti vienas kitas papildomas patarimas, kai kalba pakrypsta apie drabužių spintos papildymą drabužiais, kurie tobulai atitinka mūsų figūrą ir skonį. Todėl šiandien skubame jums pristatyti keletą stiliaus patarimų, kurie palengvins jūsų įvaizdžio formavimą, padės išvengti kasdienio galvos skausmo ir leis sutaupyti daugiau lėšų!

Naudingos stiliaus įžvalgos

Atrasti drabužius, kurie puikiai tinka jūsų figūros tipui, yra pati svarbiausia užduotis. Tačiau taip pat ypatingai svarbu nepamiršti ir bazinių detalių, kurios yra neatsiejamos nuo stiliaus kūrimo ir norimo rezultato pasiekimo. Ir tikrai nebūtina pasitelkti visų šių patarimų – reikšmingai palengvinsite visą savo įvaizdžio kūrimo procesą, jei pasinaudosite bent vienu iš jų.

1. Įsigykite „bazinius“ drabužius

Tam tikros stiliaus detalės nereikalauja labai didelių išlaidų. Pavyzdžiui, tradiciniai marškinėliai, glaustinukės, šortai ar suknelės internetu yra prieinami labai nedidelėmis kainomis. Paprasčiausiai nėra jokios priežasties šiems kasdieniams drabužiams išleisti labai dideles pinigų sumas. Tiesą sakant, kadangi jūs tokius drabužius dėvėsite reguliariai, internetinėse parduotuvėse jiems išleidusios mažiau galėsite pastarųjų įsigyti daugiau. Jei jūs atrandate marškinėlius, kuriuos pamilote iš pirmo žvilgsnio, galite įsigyti keletą skirtingų spalvų modelių, nepatirdamos didelių išlaidų.

2. „Išvalykite“ savo drabužių spintą

Tai yra vienas iš tų universalių patarimų, kuris gali labai puikiai pasitarnauti kiekvienai iš mūsų. „Paleiskite“ drabužius, kurių jūs daugiau niekada nedėvėsite. Tarp tokių drabužių patenka viskas, kas yra atgyvenę, neatitinka jūsų figūros ir dienos šviesos nematė jau ne vienerius metus. Žinoma, tokių drabužių jums tikrai nereikia išmesti. Pasijusite kur kas geriau ir būsite atlikusios dėmesio vertą darbą, jei jums netinkančius drabužius paaukosite labdarai.

3. Turėkite klasikinių modelių drabužių

Nėra jokių kitų drabužių, kurie galėtų būti tokie ilgaamžiški ir puikūs stiliaus sprendimai, kaip tik klasikinių modelių drabužiai. Tarp jų neabejotinai patenka nedidelė juoda suknelė, lengvi balti marškiniai, švarkelis, jūsų figūrai tobulai tinkantys džinsai, juodos kelnės, vilnonis paltas, neutralus kardiganas ir susiaučiama suknelė. Tai yra vienos iš tų stiliaus detalių, kurioms galite drąsiai skirti šiek tiek didesnį biudžetą. Trumpiau tariant, neatsisakyti šiek tiek didesne kaina pasižyminčio žieminio palto, jei jis jums tobulai tinka – labai tikėtina, kad tokį drabužį jūs su malonumu dėvėsite metų metus.

4. Nepersistenkite vaikantis madas

Kiekvienas naujas sezonas atneša ir naujas mados tendencijas. Tačiau vienu ar kitu metu mados vėl ir vėl sugrįžta, o tai reiškia, kad mums tikrai nebūtina kiekvieną sezoną patirti dideles išlaidas tam, kad būtume stilingos. Taip pat turite suprasti, kad nėra jokios būtinybės kiekvieną sezoną bandyti nepriekaištingai atitikti naujausias mados tendencijas, įsigyjant absoliučiai kiekvieną naujausias madas atitinkantį drabužį. Idealiausia, jei didžioji dalis jūsų įvaizdžio būtų suformuota iš klasikinių detalių, o tam tikra viena akcentinė detalė būtų atitinkanti naujausias mados tendencijas.

5. Pabrėžkite savo privalumus

Nepaisant to, kokiomis savo kūno vietomis jūs didžiuojatės labiausiai, niekuomet neturėtumėte pamiršti drabužių ir aksesuarų pagalba tokias kūno vietas pabrėžti. Ir nors tai yra tiesiogiai susiję su jau minėtu jūsų figūrai tobulai tinkančių drabužių pasirinkimu, šiuo atveju kalbame apie dar vieną žingsnelį į priekį. Tai reiškia, kad jei jūs pasirinksite drabužius, kurie ne tik tobulai atitinka jūsų figūros linijas, tačiau taip pat geba išryškinti ir jūsų privalumus, suformuosite nepriekaištingą savo įvaizdį, kuriam neliks abejingų!

Daugiau: moteriškas paltas