Nišiniai kvepalai
Mada

Nišiniai kvepalai

Nišiniai kvepalai užkariauja vis didesnę rinkos dalį. Pastaraisiais metais jų paklausa ir pardavimai ženkliai šoktelėjo aukštyn. Visgi kas yra nišinė parfumerija ir kuo ji skiriasi nuo populiariosios, įprastos parfumerijos?

Nišiniai kvepalai

Visų pirma, nišiniai kvepalai yra unikalūs bei išskirtinai. Juos dažniausiai renkasi „ryškūs“ žmonės, tie kurie nori išsiskirti iš pilkos masės. Šių kvepalų aromatas tampa neatskiriama įvaizdžio dalimi ar charakterio išraiška. Nišinėje parfumerijoje kiekvienas kvapas turi savo istoriją, idėją, mintį ar koncepciją, kurią įgyvendina ir išreiškia geriausi pasaulio  parfumeriai. Taip, šie išskiritiniai kvepalai yra šiek tiek brangensi. Jų kainą sudaro unikalūs, natūralūs ingredientai, aliejai, netradiciniai kūrimo principai, išskirtinės natos bei kompozicijos. Tačiau žmonės, kurie „myli“ išskirtinę parfumeriją puikiai supranta ir įvertina kiekvieno kvepalų lašelio kainą.

Nišinių aromatų kūrėjai neskiria didelių pinigų kvepalų reklamai ar dizainui, čia svarbiausias yra kvapas bei kompozicija. Kūrėjams geriausia reklama yra jų reputacija bei žmonių įvertinimas. Šių aromatų taip pat nenusipiksime kiekvienoje populiariosios parfumerijos parduotuvėje. Jie nėra masiniai.

kvepalai1

Galime sakyti, kad nišiniai kvepalai – gero skonio ženklas. Šie kvepalai tarsi nepaprastas meno kūrinys, kuriam suvokti, interpretuoti gali tekti praleisti ne vienerius metus. Tai aromai, kuriems reikia subręsti, suvokti jų  vertę ir siunčiamą žinią.

5 faktai apie nišinę parfumeriją

  1. Dar iki išpopuliarėjan masiniai (dizainerių) parfumerijai, nišiniai kvepalai jau buvo populiarūs tarp karališkų šeimų bei statusą turinčių žmonių.
  2. Bene populiariausi yra tie nišiniai kvepalai, kuriuose dominuoja viena išreikšta nata.
  3. Shiseido meno vadovas, fotografas Serge Lutens padėjo platinti nišinę parfumeriją, kai jis 1990 m. atidarė asmeninę kvepalų liniją – Le Palais Royal Paryžiuje.
  4. Ar teko girdėti apie Paper Passion kvepalus? Tai vieni idomiausių nišinių kvepalų, kurie leis Jums pasijusti tarsi lankytumėtės bibliotekoje. Jie „ alsuoja “ knygomis ir popieriumi.
  5. „ Amouage “ iškirtiniai nišinių kvepalų namai, kuriuos įkurė Omano sultonas. Tai brangiausia kvepalų linija pasaulyje.
Creed Love in Black
Creed Love in Black

Linkime kiekvienam iš Jūsų rasti savo kvepalus. Visiškai nesvarbu ar juos rasite populiariosios parfumerijos parduotuvėse, ar nišinių kvepalų lentynose. Juk kvepalai – asmenybės veidrodis.