Mada

Suknelės iš siūlų

suknelesDeramą atkirtį šalčiui suduosite nuo galvos iki kojų apsitaisiusi megztais drabužiais. Sakote, senamadiška ir nestilinga? Štai ir ne. Megzti drabužiai užtvindė ir podiumus, ir rudenėjančių pasaulio didmiesčių gatves.

Madingi storasiūliai

Mados korifėjai tikina: jeigu norite būti madinga, stilinga ir šiltai apsirengusi, jokių plonytėlaitės moheros ar šilko megztinių. Šio sezono karaliai įvairiausių spalvų natūralios medžiagos, pavyzdžiui, vilnos, storasiūliai. Na, tokie, kokius dievina šalčių ir vėjų košiamos Skandinavijos gyventojai. Ir dar su visais privalomais etniniais raštais: snaigutėmis, elniukais, eglutėmis ir kitais linksmai nuteikiančiais motyvais, kurie turėtų smagiai šmėžuoti kone ant visų megztų drabužių ir aksesuarų.

Į mišką stilingai

Esame įpratusios šaltymečiu į mišką ar keliones kalnuose traukti su kelnėmis, striuke ir sniego žmogaus stiliaus batais, esą taip ir šilta ir patogu. O ką, jeigu sulaužytumėte šią nuostabią nuostatą ir į iškylą ateitume vilkėdama sukneles, avėdama aukšakulnius? Įsivaizduokite, kaip atviptų kolegoms žandikauliai. Žinoma, geriausiai, kad suknelė ir kepuraitė būtų iš storų siūlų, mūvėtumėte šiltomis stilingomis kojinėmis.

Palerina

Palerina ir šį sezoną privaloma kiekvienai dailiosios lyties atstovei. Ji turėtų būtų iš storų siūlų ir aukštu prigludusiu kaklu. Paleriną galima mautis ant golfo, palaidinės, suknelės ir net plonesčio puspalčio vietoj skaros. O jeigu svajojate apie ypač išskirtinį aksesuarą, prisiūkite ir megztas rankoves. Toks stiliaus akcentas ypač pravers, jei dažnai vilkite liemenę.

Nykštukų tema

Jeigu manote, kad megzti storasiūlių audinių drabužiai storina, esate beveik teisi. Todėl apkūnioms ir neaukštoms tokio kombinezono verčiau vengti. Antraip jums, kaip geram dovanėlių tiekėjui nykštukui, garantuotai gatvėje kas nors pasiūlys patempti rogutes. O manekenės sudėjimo ilgakojėms, ypač berniokiškos figūros stirnaitėms, megztas kombinezonas su žibančiomis sagelėmis suteiks žavesio ir oginalumo.

Pakalbėkime apie kelnes

Ne tas, daugelio mūsų mėgstamas klasikines, o tokiais, kokiomis tarybiniais laikais mamos, tėčiai ir močiutės mus tempdavo į darželį. Pamenate, nei kelių, nei klubų sąnariai nešaldavo. Ir kaip gerai prie jų prilipdavo sniego gumulėliai. Taigi, jeigu jus kamuoja nostalgija praeičiai, esate iš tų kurių kaulai jautrūs šalčiui, per vakarą kitą tokias moteriskos kelnes tikrai pamegsite. Nedrąsu išsyk į centrinę miesto gatvę drožti? Stilingus pasivaikščiojimus pradėkite nuo kiemo.