Mada,  Pirkiniai

Patogi pižama, seksualūs naktinukai ar be drabužių?

naktiniaiMiegas svarbi mūsų gyvenimo dalis, lovoje praleidžiame apie 7-8 val paros laiko, savaitgaliais net pasilepiname ilgiau. Tad natūralu, jog miego rūbas taip pat svarbus mūsų savijautai ir savivertei. Tačiau kas yra geriau lovoje? Patogi pižama, seksualūs naktinukai ar miegoti visai be drabužių. Nuomonių yra įvairių ir visos skirtingos.

Kas patinka vyrams? Sudėtingas klausimas – kiek vyrų, tiek nuomonių. Vieni žavisi apdribusia pižama, kuri atrodo tarsi vyriški marškiniai, kiti dviejų dalių pižama iš šortukų ir maikutės, tretiems imponuoja seksualūs naktinukai – suknelė. Vieningos nuomonės nėra ir tai ką rašo vienas ar kitas žurnalas gali būti visai nepritaikoma bei nepatikti jūsų vaikinui. Tad į naktinės aprangos paieškas galima įtraukti ir jį. Užtenka el.parduotuvėje parodyti kelis patikusius pavyzdžius ir paklausti kuriuos jis būtų labiausiai linkęs nuvilkti vakarais.

naktinukaiTačiau visgi renkasi merginos ir rinktis turite tai kas labiausiai patinka. Visų pirma reikėtų turėti omenyje, jog nėra universalių naktinukų, o turėti bent keletą skirtingų komplektėlių nėra prabanga – tai būtinybė. Kitaip sakant, reikia būti apsirūpinus visiems gyvenimo atvejams. Juk su tais naktinukais, kuriais viliojate vaikiną, tikrai nebūtų patogu vilkėti pas uošvius namuose.

Patogiausi ir sveikiausi – natūralaus pluošto naktiniai. Medvilniniai ar viskozės naktinukai puikiai priglunda, leidžia odai kvėpuoti, yra švelnūs ir malonūs odai. Tai geriausias pasirinkimas mėgstančioms jaustis apgaubtai šilumos. Tačiau nereikia daryti prielaidos, jog medvilniniai naktiniai yra tik pižaminės kelnės su marškinėliais. Medvilniniai naktinukai gali būti ir suknelės tipo, kurios išties atrodo paprastai, tačiau tuo pačiu ir pabrėžia kūno linijas ir seksualumą.

Visgi labiausiai su seksualumu asocijuojasi šilkiniai naktiniai. Raudoni, juodi ar purpuriniai nėriniais ar pūkučiais puošti naktinukai užkaitina kraują, o vėsus šilkas liečiantis odą neleidžia perkaisti. Šilkas nuo senų laikų laikomas prabangia ir elegantiška medžiaga, tad ją mėgstą visos moterys. O šiais laikais net šilkiniai naktinukai nebėra tokie brangūs, kad reikėtų apie juos tik pasvajoti.

Apibendrinant, pasirinkimas platus, o ką pasirinkti – patogią pižamą ar seksualius naktinukus – priklauso tik nuo jūsų. Nors geriau savo spintoje turėti įvairių.