Grožis,  Laisvalaikis

SPA viešbučiai ragina atitrūkti nuo kasdienybės

spaKasdien einame į darbą, tvarkome namus, ruošiame pietus ir atliekame kitus buities darbus, todėl natūralu, kad kartais pradedame jausti nuovargį ir trokštame pabėgti nuo kasdienybės. Vasarą galime surengti pikniką lauke, pavaikščioti po parką ar tiesiog pasėdėti prie maloniai čiurlenančio vandens telkinio. Deja, žiemą pasimėgauti saulės spinduliais negalime, todėl ieškome kitų būdų, padedančių susigrąžinti prarastas jėgas. Šiandien visus mūsų lūkesčius atitinka modernūs SPA viešbučiai, siūlantys pasimėgauti įvairiausiomis grožio bei sveikatingumo procedūromis.

SPA viešbučiai įkurti visoje Lietuvoje, todėl nesunkiai atrasite labiausiai jūsų poreikius atitinkančią įstaigą, kurioje galėsite ne tik pailsėti, bet ir pasimėgauti specialistų atliekamomis procedūromis, kurios sustiprins jūsų kūną, suteiks energijos ir žvalumo, padės išsivaduoti iš streso. Maloniai praleisti laiką kviečia SPA viešbučiai Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose. Žinoma, jei SPA viešbučiu nusprendėte pasimėgauti vasaros metu, turbūt norėsite nuvykti ten, kur ošia jūra, teka upelis ar ramius pasivaikščiojimus siūlo jaukus parkas.

Daugelis žmonių yra klaidingai įsitikinę, kad SPA viešbučiai skirti tik pasiturintiems ponams, tačiau tai nėra tiesa. Žinoma, jei norėsite mėgautis visomis viešbučio siūlomomis procedūromis, o naktis leisti prabangiame kambaryje, toks poilsis jums kainuos gana brangiai, tačiau jei gyvensite paprastame, bet tvarkingame ir jaukiai įrengtame kambaryje, o procedūromis lepinsitės kelis kartus per dieną, tuomet išleisite visai nedaug. Kartais į kambario nuomos kainą yra įtraukiamos ir kai kurios kitos paslaugos, pvz., baseinas, nemokami pusryčiai ir t. t. Be to, itin dažnai viešbučiai taiko papildomas nuolaidas studentams, senjorams ar asmenims, atvykusiems su šeima. Beje, dažniausiai SPA viešbučiai prisiima visą atsakomybę už jūsų vaikų laisvalaikį ir siūlo jiems pačias įvairiausias pramogas. Šalia šių viešbučių (arba net jų viduje) yra įrengtos specialios karstynės vaikams, čiuožyklos ir žaislų kambarėliai, todėl galėsite būti visiškai tikri, kad maloniu laisvalaikiu mėgaujatės ne tik jūs, bet ir jūsų mažieji išdykėliai.

Ypatingai SPA viešbučiuose yra vertinami įvairias šventes minintys asmenys, pvz., jei su mylimuoju nuspręsite medaus mėnesį praleisti viename iš šių viešbučių, greičiausiai gausite kelias itin malonias dovanas, pvz., gėlių puokštę ar butelį šampano, nemokamus pusryčius, pristatomus į kambarį ir pan. Jei SPA centre nuspręsite paminėti savo gimtadienį ar atšvęsti kitą šventę, tuomet administracija jums suteiks nuolaidų, todėl į smagų vakarėlį galėsite pasikviesti visus savo draugus.

Jei norite plėsti savo akiratį ir trokštate pakeliauti, galite užsisakyti SPA viešbutį kitoje šalyje – malonų laisvalaikį jums siūlo ne tik mūsų kaimynės Latvija, Estija ar Lenkija, bet ir egzotiškos šalys, pvz., Prancūzija, Italija ar Graikija. Jei nusprendėte pasimėgauti SPA malonumais toli nuo Lietuvos, išnaudokite šią progą ir pasistenkite susipažinti su nežinomu kraštu – pasidomėkite lankytinomis vietomis arba užsisakykite gido paslaugą. Visą dieną praleidę svetimame mieste ir sugrįžę į SPA centrą, galėsite visą vakarą mėgautis šiltomis burbulinėmis voniomis, milžiniškais baseinais, atpalaiduojančiu masažu ar tiesiog patogia lova jaukiame viešbučio kambaryje.