Namams

Sienų oro tarpo šiltinimas

Energijos  efektyvumas  tai yra  tokia tema, kuri  niekada nepraras savo  aktualumo ir jo  nepraranda jau ne  vieną dešimtmetį.  Pavyzdžiui,  tie  šilumos  izoliavimo  būdai, kurie  buvo  naudojami prieš 60 metų  davė pradžią  naujoms šiltinimo technologijoms. Tai  buvo pirmieji žingsniai šioje  srityje. Tačiau  su laiku  tapo  suprantama, kad  tikrai ne  kiekvienas šiltinimo procesas suteiks galimybę išvengti šilumos praradimo.  Mineralinė vata nusėda, kai ją veikia  kondensatas, kai kuriose  medžiagose gali  veistis  graužikai, o rekonstrukcijos  atveju  šiltinimo procesas  gali tapti brangiu  ir reikalaus varginančio darbo.  Išeitis  iš sudėtingos   situacijos  yra  šiltinimas naudojant poliuretaną. Jei  pakalbėtume  apie  tai daugiau  suprastume, kad  šis  pasirinkimas yra   labai naudingas.  Juk  šiuo  atveju pats paviršius  atlieka  formos  vaidmenį, kuri bus  užpildoma naudojant  specialias medžiagas.  Kai yra  atliekamas  sienų  oro  tarp šiltinimas  yra labai svarbu, kad  izoliuojančiai medžiagai nebūtų  reikalinga membrana. Be to,  šį darbą galima  atlikti net jei jūsų namas jau yra pastatytas ir jį reikia rekonstruoti.  Norint tinkamai užpildyti visus  oro tarpus  turi  būti naudojama speciali įranga.  Jums daugiau  nereikės  spėlioti  ar  pakaks medžiagos  elastingumo, kad  ji užpildytu tarpus. Be to,  darbų metu  naudojama medžiaga neleis  susidaryti pelėsiui  ir veistis  graužikams.  Bus  išspręsta  daugybė  įvairiausių problemų.  Jūs galėsite ne tik tinkamai užpildyti visus  oro tarpus, tačiau  taip  pat  sumažės jūsų šilumos  išlaidos.  Tai yra vienas iš racionaliausių ir efektyviausių  būdų kaip galima  apšildyti savo namus.

Siena tai yra  svarbiausias pastato elementas, kurios  atlieka  ne tik  atraminę funkciją, tačiau taip pat apsaugo namus  nuo neigiamo  aplinkos poveikio.  Šiuolaikiškos  statybinės  konstrukcijos, kurios  yra  atliktos naudojant šiuolaikiškas technologijas leidžia  sutaupyti   šildymui išleidžiamus pinigus ir racionaliai panaudoti  energijos nešėjus.  O ką  gi galima daryti  su  tradicinėmis  konstrukcijomis, kurios  buvo naudojamos  prieš 20 metų, kurios  buvo pastatytos  naudojant plytas arba  panelių  blokus?  Atėjo  tokie laikai, kai  viską  reikia racionaliai  apgalvoti, reikia žinoti ką mes turime  ir ką  norime  turėti.  Profesionalai  labai įnirtingai diskutuoja apie tai per kur namas praranda  daugiau  šilumos  ir beveik  visi specialistai pritaria, kad daugiausia šilumos namas praranda būtent per oro tarpus.  Todėl  ir yra  reikalinga  tokia procedūra kaip  sienų  oro tarpo šiltinimas, ją galite užsisakyti svetainėje gamo.lt tarpu uzpildymas. Be  kurio jūs  niekaip negalėsite  savo namuose gyventi šiltai ir patogiai. Tai yra pats geriausias  būdas kaip galima savo namus  apsaugoti nuo šalčio.  Labai dažnai namo savininką  kamuoja  būtent tokia problema, kai  namas praranda  šilumą per oro tarpus.  Priežasčių  kodėl taip  nutinka gali  būti labai daug, tai gali  būti  nekokybiškai  atlikti statybos  darbai.  Tačiau  taip pat gali  būti, kad   jūsų namas po ilgo  laiko tarpo tiesiog išsikraipė, jis nusėdo.

Temperatūra  labai  stipriai įtakoja jūsų namo  apsaugines  savybes,  na ir žinoma  užtikrina šilumą, kuri  bus jūsų namuose.  Svarbiausi jūsų namų priešai be jokių  abejonių  yra  vanduo ir šaltis. Abu šie  faktoriai gali paveikti jūsų namus jei   jo sienoje  yra tarpai, kurie leidžia į namus patekti  šaltam orui ir išleidžia  dalį šilumos.  Kai  yra  atliekamas  sienų  oro tarpo šiltinimas visi  tarpai  yra užpildomi statybinėmis medžiagomis. Ir štai jūs jau galite mėgautis  šiluma, kuri bus jūsų namuose.  Juk  jei  jūsų sienos  bus drėgnos tai taip pat padarys  įtaką  ir  drėgmės lygiui jūsų namuose. Ir jei  bus  apšildyti oro tarpai išnyks  visos problemos.