Namams

Viskas, ką reikia žinoti apie vonios kambario dekoravimą

Vonios kambarys yra viena svarbiausių jūsų namų dalių. Juose praleidžiame tiek daug laiko, todėl šios patalpos dekoravimas yra daugiau nei tik erdvės puošimas – tai oazės, kurioje galite atsipalaiduoti, sukūrimas. Šiame straipsnyje pateiksime patarimų, kaip papuošti vonios kambarį kaip profesionalas!- Pasirinkite jūsų stilių atitinkantį dekorą. Vonios kambarį galite dekoruoti bet kokia tema – nuo minimalistinės iki marokietiškos! Jei nesate susipažinę su dekoravimo stiliais, nesijaudinkite – turime daugybę idėjų, kaip dekoruoti vonios kambarį. Šiame straipsnyje rasite daugiau informacijos apie skirtingus dekoravimo stilius ir patarimų, kaip juos pasirinkti.

Pasirinkite spalvų schemą arba dažų spalvas.

Vienas iš būdų pradėti kurti dizainą – išsirinkti jums labiausiai patinkančias spalvas. Pavyzdžiui, jei mėgstate žemiškus tonus, rinkdamiesi dizainą galite remtis rudomis, oranžinėmis, auksinėmis ir žaliomis spalvomis; jei labiau mėgstate mėlyną spalvą, rinkitės šviesiai mėlyną spalvą, derinamą su brangakmenių atspalvių akcentais, pvz safyrų mėlyna, turkio ar violetinė; o jei esate labiau minimalistas, rinkitės baltą dekorą su juodais akcentais.

Raskite savo pageidavimus atitinkantį dekoravimo stilių.

Jei neturite supratimo apie dekoravimo stilius, nesijaudinkite! Šiame straipsnyje pateikėme daug informacijos apie įvairias dizaino schemas, kad galėtumėte rasti tai, kas jums tinka

Dekoracijas papildykite asmeniniu stiliumi

Pridėkite paveikslų (įrėmintų arba ne), augalų ir veidrodžių. Šie trys daiktai bet kokią erdvę gali paversti daug jaukesne! Vienas iš būdų suteikti asmeniškumo yra nuotraukos – gražiai jas įrėminkite, kad jos atitiktų jūsų vonios kambario dekoro temą. Augalai visada yra puikus dalykas, nes jie į patalpą išskiria deguonį, kuris yra naudingas jūsų sveikatai. Galiausiai veidrodžiai yra puikūs dekoravimo elementai, nes dėl jų erdvė atrodo didesnė ir erdvesnė!

Apskaičiuokite dekoravimo biudžetą

Dekoravimas nėra toks brangus, kaip manote – yra daugybė nebrangių būdų sukurti oazę vonios kambaryje neišleidžiant daug pinigų. Šiame straipsnyje pateiksime patarimų, kaip dekoruoti bet kokio biudžeto ribose, kad atsipalaidavimo vietą galėtumėte įsirengti akimirksniu

Pridėkite naudingų dizaino elementų

-Jei dekoravimo jums nepakanka ir svarbiausia – funkcionalumas, nesijaudinkite! Galite naudoti tokius daiktus kaip lentynos ar rankšluosčių džiovintuvai, kurie labai pravers, kai reikės susitvarkyti po įtemptos dienos. Atidžiai išnagrinėkite kiekvieną apdailos elementą, kad jis tiktų jūsų dekoravimo biudžetą ir yra naudingas.

Dekoruodami vonią išreiškite save

Nė viename vonios kambaryje neturėtų trūkti dekoro, atspindinčio jūsų stilių! Jei nežinote, ką pasirinkti, pabandykite ant sienos pakabinti įrėmintą atspaudą ar paveikslą – tai puikus būdas suasmeninti erdvę. Kitos idėjos – kvapiosios žvakės ir difuzoriai (puikiai tinka aromatingai atmosferai sukurti) arba augalai vazonuose: jie gražiai atrodo ir gaivina orą aplink juos.

Vonios kambario įrangą bei dekoro elementus galite įsigyti Murestadeco.lt!