Įvairūs

Sėkmingai baigėsi 2021-ųjų Kinijos ir Baltijos šalių internetinis Ušu konkursas

2021-ųjų lapkričio 28 dieną Pekino laiku, po šešių dienų vertinimo, baigėsi 2021 metų Kinijos ir Baltijos šalių Ušu internetinis konkursas, ir buvo oficialiai paskelbti konkurso rezultatai.

Konkursas sulaukė daugiau nei 3 000 paraiškų iš Ušu (Kinijos kovos menų) entuziastų Kinijoje ir trijose Baltijos šalyse. Bendras balsų skaičius viršijo 1,7 mln., o bendras apsilankymų oficialioje svetainėje skaičius viršijo 7 milijonus. Šis konkursas apima daugybę tradicinių Ušu rungčių, įskaitant Čangciuan, Nanciuan ir Taidziciuan. Be to, buvo pristatomos tradicinės rungtys su ginklais, tokiais kaip dviašmenis kardas, kardas, vėzdas ir ietis. Buvo atrinkta 6 080 įvairių šalies ir užsienio apdovanojimų, įskaitant 3 039 teisėjų pasirinkimo apdovanojimus, 3 039 internetinius populiarumo apdovanojimus ir du populiariausiųjų apdovanojimus.

Latvijos Ušu federacija išsiuntė sveikinimo žinutę sėkmingo šio konkurso užbaigimo proga. Pasak jos, 2021 metų Kinijos ir Baltijos šalių Ušu internetinis konkursas glaudžiai suvienijo Ušu entuziastus iš viso pasaulio, taip pat svariai prisidėjo prie tolesnio Ušu populiarinimo ir plėtros užsienyje. Tai atlieka itin svarbų vaidmenį išlaikant visus Ušu entuziastus pozityviai ir optimistiškai nusiteikusius sunkiais laikais.

Kinijos ir Europos Ušu mainai turi ilgą istoriją, o Europos Ušu federacijos taip pat yra svarbi tarptautinė jėga populiarinant Ušu. Kinijos ir Baltijos šalių Ušu konkursas, vykęs virtualioje erdvėje, ne tik tapo tiltu tarp sportininkų iš viso pasaulio siekiant pademonstruoti užsiėmimų namuose rezultatus epidemijos metu, bet ir suteikė puikią galimybę praktikuoti idėją „Susidraugauti su Ušu“ ir sustiprinti Ušu entuziastų ir sportininkų iš viso pasaulio draugystę“, – sakė Kinijos Ušu asociacijos viceprezidentas Zhang Zheng.

Kinijos Ušu asociacija ateityje taip pat bendradarbiaus su užsienio Ušu federacijomis, kad suorganizuotų daugiau internetinių Ušu populiarinimo veiklų.

Šaltinio versija businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20211208005414/en/