vonios veidrodziai
Įvairūs

Vonios veidrodžiai – viskas ką būtina žinoti

Vonios veidrodžiai tai neatsiejama vonios kambario dalis. Be šio objekto namiškiai negali sėkmingai atlikti savo higienos rutiną. Veidrodžių dydžiams bei formoms nėra ribų. Vieniems vonios kambariams parenkami keli maži veidrodžiai, kitoms, erdvesniems patalpoms labiausiai tinka vienas didelis veidrodis. Norint sutaupyti vietos, kai kurie namų šeimininkai tvirtina juos ant spintelių. Šie vonios veidrodžiai ne tik suteikia aplinkai grožio ir erdvumo, bet ir papildomo funkcionalumo. Papildomi, atsispindintys paviršiai yra itin naudingi mažesniems patalpoms, kuriose veidrodžiai vizualiai padidina erdvę. Vonios veidrodžiai su specialiai parinktu vonios apšvietimu leidžia patogiau atlikti grožio bei higienos ritualus.
Vonios kambario baldų bei prietaisų parduotuvėse pamatome aibę įvairiausių vonios veidrodžių. Tinkamos, tokio pobūdžio prekės paieška gali būti labai paini nepatyrusiam namų šeimininkui. Naujausi veidrodžiai labai dažnai tvirtinami prie spintelių. Norint užtikrinti kuo geresnę vonios veidrodžio būklę ir apsaugoti juos nuo durelių smūgiu, modernūs veidrodžiai yra apsaugomi nuo smūgiu bei mechaninių pažeidimų. Vonios veidrodžio pasirinkimą labai įtakoja kambario interjeras. Renkantis veidrodžio formą siekiama prisiderinti prie patalpos stiliaus, o jo spalva yra parenkama pagal baldus bei įrenginius.
Prieš kabindami naująjį veidrodį atsižvelkite į besinaudojančių žmonių bei patalpos lubų aukštį. Ieškokite veidrodžio kuris savo pločiu atitiks arba pranoks naudojamo praustuvo plotį. Vonios veidrodžiai dažniausiai kabinami apie 30-50 centimetrų aukštyje nuo kriauklės. Kampuoti veidrodžiai tinka modernaus dizaino vonios kambario erdvei.
Pakabinamos vonios spintelės, ant kurių pritvirtinami veidrodžiai puikiai tinka efektyviam, nedidelio sienos ploto išnaudojimui. Įmontavus vonios veidrodį ant spintelės atsiveria unikalios ir patogios grožio bei higienos priemonių sandėliavimas. Sudėjus visus reikiamus daiktus į vonios spintelę sutaupoma erdvė, o svarbiausias įrankis grožio bei higienos priemonėms – veidrodis, yra visada po ranka.
Veidrodis – tai labai neįprastas baldas. Nepatyręs namų šeimininkas pažvelgęs į platų šios prekės asortimentą ne visada žino ko ieškoti. Prieš įrengiant vonios kambarį, pasistenkite pasitarti su būtent šios srities specialistais ir atsakingai išsirinkti kiekvieną prekę. Kantriai ir taktiškai įrengtas vonios kambarys puikiai atliks savo funkcijas ir pateisins namiškių lūkesčius.