Įvairūs

Seimo Pirmininko pavaduotojo Vytauto Mitalo pranešimas: parlamentaras lankysis Šiauliuose

2022 m. spalio 25 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Trečiadienį, spalio 26 d., Seimo Pirmininko pavaduotojas, Laisvės frakcijos seniūnas Vytautas Mitalas lankysis Šiauliuose. Vizito metu parlamentaras susitiks su verslo atstovais, Šiaulių miesto ir rajono dienos centrų vadovais ir gimnazistais.

Seimo Pirmininko pavaduotojas kartu su Šiaulių universitetinės ir Didždvario gimnazijų bendruomenių nariais kalbėsis apie mokytojams ir mokiniams aktualius klausimus, diskutuos apie Šiauliams ir Lietuvai reikalingus sprendimus. Susitikimų metu su miesto ir rajono dienos centrų vadovais V. Mitalas kalbėsis, su kokiais iššūkiais susiduria specialistai, kokios pagalbos jiems reikėtų.

Laisvės frakcijos seniūnas lankysis ir vienos didžiausių stiklo paketų ir grūdintų stiklų gamintojos Baltijos šalyse „Bodesa“ padalinyje.

„Mūsų vizito tikslas – iš arčiau susipažinti, kuo gyvena Šiaulių gyventojai ir verslas, kad galėtume priimti kuo taiklesnius sprendimus šiais sudėtingais laikais. Pastaruoju metu pasiekėme, kad verslui šalia esančių paramos priemonių būtų fiksuojamos elektros kainos jau nuo spalio, taip pat planuojama pratęsti PVM lengvatą viešojo maitinimo ir kultūros sektoriams.

Kad Šiauliai stiprėtų, vienas iš svarbiausių dalykų yra švietimo kokybė, todėl susitikimuose kalbėsime ir apie būrelių plėtrą“, – sako parlamentaras.

V. Mitalas Šiauliuose taip pat dalyvaus diskusijose su Laisvės partijos kandidatais savivaldos rinkimuose ir partijos Šiaulių skyriumi.

Susidomėjusius žiniasklaidos atstovus dėl interviu ar dalyvavimo susitikimuose, maloniai prašome rašyti arba skambinti: Asta Narmontė, el. p. asta.narmonte@lrs.lt, mob. 8 620 22 200.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija