Įvairūs

Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ pranešimas: „Kiek dar mirs pareigūnų dėl ministrės Agnės Bilotaitės nekompetencijos?“

2022 m. spalio 24 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ atstovai, reaguodami į pirmadienį pasirodžiusią dar vieno naujienų portalo (Lrt.lt) publikaciją apie policijos sistemoje įvykstančias pareigūnų mirtis, teigia, kad ministrės Agnės Bilotaitės nekompetencija vis labiau ryškėja, todėl būtina svarstyti jos politinę atsakomybę.

Publikacijoje rašoma apie policijos pareigūnų netikėtas mirtis, kurios, kaip teigia policijos atstovai, gali būti neveiksnių reformų rezultatas.

„Dabar žūsta policininkai. Užpraeitą vasarą netekome ugniagesio gelbėtojo, kuris vykdydamas jam nebūdingas funkcijas – statė tvorą pasienyje su Baltarusija, ir dėl galimai jam nesuteiktų saugių darbo sąlygų – neturėjo specialios apsauginės aprangos, – žuvo“, – sako Seimo narys, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis.

Seimo narių nuomone, ministrė A. Bilotaitė griauna pareigūnų reabilitacijos sistemą, dėl jos nekompetencijos kyla grėsmė VRM pareigūnams.

Parlamentarai jau šį ketvirtadienį, spalio 27 d., 9 val. kviečia vidaus reikalų ministrę A. Bilotaitę atvykti į Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ posėdį Seime ir atsakyti į klausimus dėl aplaidaus ministrės darbo, keliančio grėsmę pareigūnų bendruomenei.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ pranešimas: „Kiek dar mirs pareigūnų dėl ministrės Agnės Bilotaitės nekompetencijos?“