rugstinis pilingas
Grožis

Rūgštinis veido pilingas Jūsų odos grožiui

Kiekviena moteris, kuri prižiūri savo odą puikiai susipažinusi su tokiu terminu Rūgštinis pilingas. Juk būtent su šios procedūros pagalba galima pašalinti įvairių dermatologinių odos defektų atsiradimą, taip pat galima odai suteik Rūgštinis pilingasti sveiką ir švytinčią išvaizdą. Tačiau tikrai ne kiketine moteris žino, kad šiuolaikinėje kosmetologijoje yra naudojama ne viena pilingo rūšis. Daugelyje salonų taip pat yra naudojamas ir ultragarsinis pilingas, be to pakankamai populiarus yra ir lazerinis pilingas. Tačiau iš tiesų reikėtų aptarti kas yra tas Rūgštinis pilingas? Pastaruoju metu šis nechirurginis jauninimo metodas tampa vis populiaresnis tarp moterų.  Rūgštinis pilingas pagerina odos paviršiaus struktūrą. Šis būdas dažniausiai yra naudojamas, kai reikia pašalinti odos struktūros defektus, tokius kaip pigmentinės dėmės, bei maži randeliai, taip pat kovojant su mimikos ir didelėmis raukšlėmis. Šie metodas yra atliekamas tokiu būdu, kai oda yra veikiama ją dirginančiomis medžiagomis. Šio metodo metu veikia medžiagos, kurios patenka giliai į odos ląsteles, o tai žinoma suteikia įvairų efektą. Toks pilingas odai teikia kompleksinį poveikį, giliai paveikia odą ir gali padėti pasiekti kelis tikslus. Oda bus efektyviai išvalyta nuo senų nešvarumų, kurie yra giliai įsiskverbę į gilius odos sluoksnius. Bus pašalinamos senos ląstelės, kurios neleidžia atsinaujinti odai. Gali būti pašalinamas suragėjęs odos sluoksnis, bus atgaivinama veido spalva. Nuo veido bus pašalinti įvairiausi nelygumai, tai yra įvairiausi įtrūkimai, nedideli odos defektai, bus pašalintos net smulkios raukšlės.

Rūgštinis pilingas gali padėti optimaliai sugerti kosmetines priemones, tokiu būdu kaukės, kremai ir losjonai suteiks efektyvesnį poveikį. Kai yra reguliariai atliekamos tokios procedūros galima gauti kur kas geresnę odos būklę. Jūsų oda taps švelnia, lygia, bei įgaus gražų atspalvį. Kokios gi yra cheminio pilingo rūšys? Tokias cheminiam pilingui naudojamas priemones galima įsigyti jau paruoštas, nors jas galima pagaminti ir savarankiškai. Visi receptai savo sudėtyje turi aktyvias chemines medžiagas, kurios užtikrina odos švarą. Naudojamos medžiagos gali būti skirstomos į kelias grupes. Tai yra pilnas, kuris atliekamas naudojant vaisių rūgštis, kurios odai suteikia elastingumo, suteikia jai drėgmės ir pašalina juodus taškus. Dažniausiai tokių receptų sudėtyje yra vynuogės ir migdolai. Taip pat yra atliekamas pilingas, kai yra naudojama salicilo rūgštis. Tai yra maksimaliu poveikiu pasižymintis pilingas, kuris gali padėti kovoti su spuogais ir inkštirais. Pilingas skatina kolageno gamybą, bei teikia jauninantį poveikį odai. Kitas pilingas gali būti su kalcio chloridu, kuris gali puikiai tikti jei jūsų oda yra riebi, kadangi ji išvalo užsikimšusias veido poras, bei reguliuoti riebalų liaukų darbą, daro mažiau pastebimas pigmentines dėmes.

Daugelis moterų nesiryžta atlikti šią procedūrą, kadangi nežino su kuo gali kovoti tik Rūgštinis pilingas, tačiau jei jūs norite atsikratyti išsiplėtusių porų, inkštirų, nelygios odos, raukšlių, bei randų, o galbūt tiesiog norite pagerinti veido spalvą, tokiu atveju ši procedūra jums yra tiesiog būtina. Tačiau kokiais atvejais cheminio pilingo nevertėtų pilingasnaudoti? Juk ne visoms moterims ši procedūra yra saugi yra pakankamai daug situacijų, kai toks pilingas yra draudžiamas. Pavyzdžiui, jei odą veikia aktyvūs uždegimų procesai, yra paūmėję uždegiminiai procesai, jei jūs laukiatės arba maitinate vaiką, sergate infekcinėmis ligomis, pas jus yra aktyvo herpeso stadija, turite piktybinių auglių, sergate dermatologinėmis ligomis. Kai bus atliktas pilingas, tiek mažos, tiek ir gilios raukšlės išsilygins, oda taps sudrėkinta, patempta ir įgaus nuostabią spalvą. Rūgštinis pilingas tai yra ko jums reikia, kad būtų palaikomas natūralus grožis.