Šventės

Rudeninės kelionės – idealus metas pirkti kalėdines dovanas

kalėdinės dovanos rinkimasKeliauti rudenį išties gera idėja. Pirma, jau nebe pakvaišęs turizmo sezonas, nes visi išnaudojo savo vasaros atostogų laiką iki rugpjūčio 31d ir paprastai nuo spalio tūno ofise, o turistinės vietos tampa labiau prieinamesnės(pvz prie Eifelio bokšto eilėje užtenka stovėti valandą laiko, vietoj įprastų trijų). Antra, vykstant į pietų šalis dar nėra šalta, o ir nebėra karščių, kurie grasina nusvilinti nosis. Trečia, tai puikus metas pirkti kalėdines dovanėles. Būtent apie jas ir šiame straipsnyje.

Svečiose šalyse ne tik ilsimasi, lankomos įdomios ir gražios vietos, tačiau ir ieškoma lauktuvių. Paprastai netgi skiriamos kelios valandos ar pusdienis pasižvalgyti po parduotuves, kad būtų galima rasti bei nusipirkti ką nors įdomaus parvežti namiškiams ir draugams. Tačiau vietoj lauktuvių galima iškarto nupirkti kalėdinių dovanų.

Iškarto po lapkričio 1 dienos, parduotuvių lentynas palieka oranžiniai moliūgai, raganiškos kepuraitės bei vėlinių žvakės. Jų vietą užima kalėdiniai žaisliukai, suvenyrai bei kiti mažmožiai puikiai tinkantys atlikti kaledines dovanos vaidmenį. O svečiose šalyse jie būna kitokie nei mūsų krašte. Visgi ne absoliučiai viskas pagaminta Kinijoje ir eksportuojama į visas pasaulio šalis, todėl išties galima rasti kažko įdomaus ir nematyto. Tuo labiau, kad didesniuose miestuose lapkričio pabaigoje jau prasideda Kalėdinės mugės, kurių metų į gatves suguža visa galybė amatininkų, menininkų galinčių pasiūlyti rankų darbo gaminių, meno kūrinių, žaislų, kurie specifiniai tam tikram regionui ar šaliai. Todėl tai yra itin puiki galimybė įsigyti kalėdinių dovanų kitokių nei būtų galima gauti būnant namuose.

Netgi nesižvalgant specialių kalėdinių daikčiukų, keliaujant galima lauktuves paversti dovana. Juk, pavyzdžiui, šokolado plytelė iš Japonijos yra daug vertingesnė nei pirkta mūsų prekybos centre. Visų pirma, tokios čia nenupirksi, o antra, tai reiškia, jog net būnant už 1000 kilometrų pagalvojai apie dovanos gavėją. Todėl paprasčiausi dalykai tokie kaip kava, šokoladas, arbata, muilas, kvepalai, vynas parvežti iš šalies kurioje atostogavai tampa puikiomis kalėdinėmis dovanomis namiškiams bei draugams.

O jei nusprendėte rudens atostogas praleisti negalvojant apie lauktuves ir dovanas, tuomet nieko baisaus, elektroninės dovanų parduotuvės gali pasiūlyti ne ką mažiau įdomių ir nenuvalkiotų kalėdinių dovanų idėjų.