Mada

Rūbai internetu: kaip išsirinkti palaidinę?

palaidinesŠiais laikais apsipirkimas dažniausiai vyksta internetu, sėdint prie kavos puodelio, galbūt lovoje su pižama, o gal su draugėmis aptarinėjant ar vienas ar kitas rūbas tiks ir patiks. Rubai internetu įsigyjami paprastai, tai trunka vos kelias minutes, tačiau nederėtų pirkti atmestinai, tikintis, jog jei drabužis netiks bus galima jį gražinti ir pakeisti į naują. Žinoma, taip galima, bet kam bereikalingas vargas ir laiko gaišimas? Verčiau sugaišti keliomis minutėmis ilgiau, tačiau įsigyti rūbą, kuris tikrai tiks. Šiandien straipsnyje aptarsime į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis palaidinę.

Palaidinės poshstar moterų spintose karaliauja jau kelis šimtus metų, o šiuolaikinė palaidinė yra neatskiriama kasdieninės ir šventinės aprangos dalis. Palaidinės savo pavadinimą gavo nuo „palaidas“ – lengvai krentanti viršutinė aprangos dalis. Palaidinių yra šimtai rūšių, jos gali būti siuvamos iš įvairiausių medžiagų. Todėl pasirinkimas platus, o perkant rūbus internetu derėtų atsižvelgti į šiuos tris aspektus:

Dydis

Niekada nepirkite mažesnės palaidines. Palaidinė neturi būti aptempta ir braškančiomis siūlėmis. Visuomet gerai įsiskaitykite į dydžio aprašymą, įvertinkite iš kokios medžiagos pasiūta palaidinė, ar sudėtyje yra medžiagos, kuri leistų palaidinei temptis (pvz., elastano). Jei abejojate dėl dydžio, visuomet galite pateikti pardavėjui užklausą dėl konkrečių išmatavimų. Svarbiausi išmatavimai perkant palaidinę yra plotis per krūtinę bei klubus.

Stilius

rausva palaidineYra daugybė skirtingų palaidinių stilių. Vienos gali būti su rankovėmis, kitos be, apvalia, keturkampe, trikampe iškirpte, palaidos arba susagstomos, su apykakle ar be jos. Ne visos palaidinės tinka visoms. Perkant visuomet įvertinkite ar konkrečios palaidinės iškirptė ar stilius tinka jums. Tai padaryti galite tiesiog prisimindamos ar panašaus stiliaus palaidinė praeityje yra tikusi. Taip pat pagalvokite ar turėsite prie ko priderinti palaidinę, ypač jei ji itin ryški arba ekstravagantiška.

Spalva

Kaip ir palaidinės siluetas turi tikti pagal kūno formas, taip ir spalva turi tikti prie odos, plaukų spalvos. Spalvos gali liekninti, storinti, nublankinti arba išryškinti tam tikrus bruožus.

Ryškias spalvas yra sudėtingiausia suderinti, tačiau ryškios spalvos padeda nukreipti žvilgsnį nuo probleminių kūno vietų. Pavyzdžiui, turint plačius klubus, ryškios spalvos palaidinė nukreipia žvilgsnį į viršutinę kūno dalį.

Pastelinė spalvos taip pat tinka merginoms su plačiais klubais, o taip pat turinčioms blyškius veido bruožus.

Tamsios spalvos laikomos universaliomis. Juoda, ruda, tamsiai mėlyna, violetinė puikiai dera nepriklausomai nuo kūno linijų ar odos spalvos. Tamsios spalvos vizualiai lieknina ir neatkreipia dėmesio.

Medžiaga

Rūbai internete parduodami nepriklausomai nuo sezono, tad vasarą sėkmingai galima įsigyti žieminių drabužių, o žiemą – vasarinių. Todėl perkant atkreipkite dėmesį į medžiagą iš kurios pasiūtas drabužis bei rankoves. Juk nenorite vasarai įsigyti itin šiltos palaidinės, o žiemą plonučių paplūdimio marškinėlių.