Įvairūs

Prezidento vardu – gėlių vainikai ant iškilių Lietuvos asmenybių kapų

Visų Šventųjų ir Vėlinių išvakarėse Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos vardu ant laisvės kovotojų ir iškilių asmenybių kapų padėti gėlių vainikai.

Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos kuopos kariai Prezidento vardu gėlių padėjo Vilniaus Antakalnio kapinėse ant Justino Marcinkevičiaus, Adolfo Ramanausko-Vanago, Lietuvos Respublikos Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko kapų, taip pat ant Lietuvos kariuomenės karių kapų memorialo žuvusiems už Tėvynę.

Vilniaus Rasų kapinėse gėlių vainikai padėti ant dr. Jono Basanavičiaus, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio ir Nežinomo kareivio kapų, taip pat 1863–1864 m. sukilimo vadų ir dalyvių koplyčioje bei prie žuvusių už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę paminklo.

Kaune pagerbti Prezidento Aleksandro Stulginskio, Maironio, Stepono Dariaus ir Stasio Girėno, prof. Leonido Donskio ir Nežinomojo kareivio kapai.

Prezidento vardu gėlių padėta Kudirkos Naumiestyje ant Vinco Kudirkos kapo, Kazlų Rūdos savivaldybėje ant Prezidento Kazio Griniaus kapo.

Alytuje  pagerbtas pirmasis už Lietuvos nepriklausomybę 1919 m. žuvęs šalies kariuomenės karininkas Antanas Juozapavičius.

Pranešimą paskelbė: Justė Krančiukaitė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija