Įvairūs

„Lidl Plus“ gimtadienio žaidimo laimėtoja jau džiaugiasi pagrindiniu prizu – automobiliu

Prekybos tinklas „Lidl“ skambiai paminėjo mobiliosios lojalumo programėlės „Lidl Plus“ pirmąjį gimtadienį Lietuvoje. Beveik visą rugsėjo mėnesį lojalumo programėlės naudotojai galėjo dalyvauti žaidime „Lidl Plus 1-asis gimtadienis“, kurio pagrindinis prizas – naujutėlaitis, elektra varomas „Mini Cooper SE“. Rugsėjo pabaigoje prekybos tinklas paskelbė žaidimo nugalėtoją, o spalio 28 d. automobilio rakteliai buvo įteikti jo laimėtojai, kuria tapo Lolita Paulauskienė iš Palangos.

„Nors visą rugsėjį natūraliai visų akys buvo nukreiptos į naujutėlaitį elektromobilį, džiaugiamės, kad specialiais prizais galėjome pradžiuginti didelį būrį savo ištikimų pirkėjų, kurie laimėjo kuponus apsipirkimui ir mobiliuosius telefonus. Mėnesį laiko trukęs gimtadienio žaidimas sulaukė didelio populiarumo, žmonės jame aktyviai dalyvavo, registravo ne po vieną žaidimo bilietą. Vienas iš septynių žaidimo bilietų buvo laimingas ir elektromobilio laimėtojai iš Palangos. Dar kartą sveikinu laimėtoją ir noriu pažadėti, kad jau lapkričio mėnesį mūsų pirkėjų lauks naujas žaidimas „Lidl Plus“ lojalumo programėlėje“, – kalbėjo „Lidl Plus“ programėlės vadovas Martas Juodgudis.

Mėnesį trukusiame „Lidl Plus“ pirmojo gimtadienio žaidime galėjo dalyvauti visi šiuo laikotarpiu „Lidl“ apsipirkę klientai ir panaudoję lojalumo programėlę savo apsipirkimo metu bei po to užregistravę programėlėje žaidimo bilietą. Iš viso šiame žaidime „Lidl“ ištikimiems savo klientams išdalino aštuonis šimtus 10 eurų vertės „Lidl Plus“ kuponų ir aštuonis „iPhone 13 Pro“ telefonus, o pagrindinio prizo laimėtojai atiteko „Mini Cooper SE“ automobilis.

Sužinojusi apie laimėjimą – nepatikėjo 

Pagrindinio prizo laimėtojai L. Paulauskienei automobilis „Mini Cooper SE“ buvo įteiktas prie Palangoje, Klaipėdos pl. 59 esančios „Lidl“ parduotuvės, kurioje laimėtoja apsipirkinėja dažniausiai. Būtent čia moteris apsipirko ir laimingąjį kartą. Žaidime laimėtoja registravo septynis žaidimo bilietus, o vienas iš jų tapo laimingu.

„Su šeima į „Lidl“ dažniausiai vykstame apsipirkti kartą per savaitę, pasižiūrime į „Lidl Plus“ programėlę ir įsigyjame, ko mums reikia. Tad tuo metu neskaičiavau ir kiek žaidimo bilietų užregistravau, viskas vyko natūraliai. Tikrai nesitikėjome laimėti“, – pasakojo L. Paulauskienė.

Sužinojus apie laimėjimą – moteris negalėjo patikėti. Nors nemažai draugų šią žinią internete pamatė anksčiau už pačią laimėtoją, sėkme patikėjo tik sulaukus „Lidl Lietuva“ atstovo skambučio.

„Tikrai nesitikėjau laimėti. Pradžioje sulaukiau daug skambučių iš draugų, kurie šią žinią jau buvo pamatę internete. Patikėjau tik tada, kai sulaukiau skambučio, o vėliau ir elektroninio laiško iš „Lidl“. Patikėjau tik tada. Čia mano pats didžiausias laimėjimas, nes niekada netikėjau žaidimais, loterijomis, sakiau, kad tai galimybė iš milijardo. Tačiau dabar tokiais dalykais jau tikiu“, – laimingą dieną prisiminė automobilio laimėtoja.

Pagrindinio prizo laimėtojai buvo įteiktas išties išskirtinis, tamsiai mėlynos spalvos, elektra varomas „Mini Cooper SE“. Laimėtoja pasakoja, kad jau planuoja keliones naujuoju automobiliu, o pirmiausiai juo vyks aplankyti dukters į Kauną.

Visada apsipirkdama „Lidl“ moteris nepamiršta panaudoti ir „Lidl Plus“ mobiliosios programėlės. Tai daryti ji siūlo ir kitiems, nes taip galima ne tik sutaupyti, bet netikėtai laimėti ir įspūdingų prizų.

„Tikrai rekomenduoju ir kitiems naudotis programėle. Geros nuolaidos, geri pasiūlymai, tikrai verta ir naudinga, nes galima sutaupyti. Manau, kad po mano laimėjimo jau visi draugai ir artimieji sėkmingai programėlę naudoja“, – džiaugėsi automobilio laimėtoja.

Lojalumo programėlė Nr. 1 Lietuvoje

Šių metų rugpjūčio mėnesį tyrimų bendrovės „Norstat“ atliktos reprezentatyvios apklausos duomenimis, „Lidl Plus“ mobiliąją programėlę yra įsirašę net šeši iš dešimties apklausoje dalyvavusių respondentų – daugiausiai iš visų šiuo metu Lietuvoje veikiančių prekybos tinklų mobiliųjų aplikacijų. Palyginimui – artimiausią konkuruojančią lojalumo programėlę yra įsirašę keturi iš dešimties respondentų.

Vienas iš „Lidl Plus“ mobiliosios programėlės išskirtinumų – tai, kad ji pirkėjams padeda planuoti apsipirkimą ir išvengti ilgų eilių. Žmonės programėlėje gali pasirinkti norimą „Lidl“ parduotuvę ir tuomet  rasti visą aktualiausią informaciją: savaitės leidinius, parduotuvės adresą, jos darbo laiką arba realiu metu matyti parduotuvės užimtumą. Be to, jei apsipirkdamas pirkėjas nuskenuoja savo programėlę kasoje, tai jam leidžia paprastai sekti savo išlaidas ir nekaupti senų popierinių kvitų, nes visus juos galima rasti telefone.

Mėgstantys dalyvauti žaidimuose, kasdienių pasiūlymų „Lidl Plus“ mobiliojoje programėlėje gali rasti ir be jokių specialių progų. Pirkėjai kviečiami trinti korteles „Trink ir laimėk“ bei pasinaudoti įvairiomis nuolaidomis ir specialiais pasiūlymais. Statistika rodo, kad šios kortelės sudomino jau daugiau nei 5 mln. vartotojų. Aktyvumo visada sulaukia ir specialus žaidimas „Laimės ratas“, kurį sukdami pirkėjai gali džiaugtis pasiūlymais be jokio pralaimėjimo.

Išmaniesiems telefonams pritaikyta „Lidl Plus“ aplikacija prieinama „App Store“ ir „Google Play“ parduotuvėse, todėl pirkėjams, norintiems pasinaudoti jiems skirtais lojalumo pasiūlymais, nereikia turėti fizinių nuolaidų kortelių. „Lidl Plus” mobilioji programėlė yra prieinama kiekvienam registruotam naudotojui, o į ją integruotas unikalus QR kodas atstoja fizinę lojalumo kortelę. Norint pradėti naudotis specialiais lojalumo pasiūlymais, nereikia pildyti jokių popierinių formų, registracija vyksta pačioje programėlėje ir ilgai neužtrunka.

„Lidl Plus“ mobiliąja programėle galima pasinaudoti visose 65 prekybos tinklo parduotuvėse 26-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.

Pranešimą paskelbė: Kamilė Augėnaitė, UAB „coagency”