Finansai,  Įvairūs,  Verslas

Pinigai verslui

pinigai versluiVerslo steigimas visada reikalauja gana nemažų lėšų, tačiau ne kiekviena veikla turi būti pradedama su didelėmis apyvartomis, tuo labiau, kad nemažai žmonių, savo verslu siekia tiesiog užsidirbti sau pastovų atlyginimą. Reikėtų pastebėti, kad čia būtina turėti pakankamą žinių bagažą, nes verslo pradžia gali būti finansuojama ir pašalinių asmenų – pinigai verslui gali būti ieškomi įvairiausiais būdais, tačiau pirmiausia, jums riekia apžvelgti savo siekius ir tik tada įvertinti tai ko jums riekia.

Turite gerai apžvelgti savo tikslus. Jeigu jums reikia užsidirbti tik porą tūkstančių litų per mėnesį tam, kad tiesiog turėtumėte sau darbo vietą ir galėtumėte pragyventi, tai jūsų verslui nebus reikalingos itin didžiulės investicijos jeigu jūsų veikla yra teisingoje srityje. Būtina pabrėžti, kad tokių investicijų praktiškai nėra sunku ieškoti. Vienas paprasčiausių būdų – skolintis. Tai padaryti galite bankuose ar greitųjų kreditų bendrovėse. Banko paskola būtų naudingiausia tuo atveju, jeigu jums reikia vos kelių tūkstančių litų – ją gauti galite tuo atveju, jeigu esate švarios reputacijos bei gaunate kažkokias pajamas. Tada, gavus paskolą keliems metams, jums nebūtų sunku ją gražinti, nes paskolos įmokos nebūtų didelės. Kelių tūkstančių litų sumą galite gauti ir greitųjų kreditų bendrovėse ir pabrėžtina – jums nereikės čia pateikinėti priežasties kam jums pinigai būtų reikalingi. Jeigu norite kelių tūkstančių litų sumos savo verslui pradėti, tai siūlytume pasinaudoti galimybe skolintis, o jeigu jos nėra – ieškoti alternatyvų.

Sumos apžvelgimas visada yra svarbiausias žingsnis. Jeigu visą verslo planą esate paruošę taip, kad manote, jog jums nereikės didelių investicijų, tai tokiu atveju galbūt reikėtų ieškoti pinigų iš savo aplinkos? Trumpai tariant, jūs galite parduoti nenaudojamus daiktus ar juos tiesiog pakeisti kitais. Pavyzdžiui, jeigu vėl gi jums reikia poros tūkstančių litų, tai galite parduoti automobilį ir įsigyti kitą – mažiau prabangų ir tokiu atveju, transportą turėsite ir liks tam tikra suma, kurią galėsite panaudoti savo veikloje. Žinoma, čia tik pavyzdys, tiesiog jums riekia apžvelgti turimą nenaudojamų daiktų kiekį, juos parduoti ir taip bent iš dalies finansuoti savo verslą.

Bene sunkiausias metodas gauti finansavimą – ieškoti investuotojo. Jums bus reikalingas detalus planas su visais skaičiais. Jums neužteks pasakyti kuo ketinate užsiimti, nes investuotojas norės žinoti ir kokia rizika numatoma ir kokia procentinė dalis jam atitektų nuo gaunamo pelno.