Kelionės

Pigios kelionės prieinamos visiems

Kiek kartų girdėjote kitus (ar save pačius) skundžiantis didžiuliu troškimu keliauti, kuriam kelią užkerta kišenėje švilpaujantys vėjai? Ko gero, ne kartą. Norite tikėkite, norite ne, tačiau tai visiškas mitas, kurį daugelis naudoja kaip pasiteisinimą, kadangi pigios kelionės tikrai yra įmanomos, jeigu įdedate pakankamai pastangų.

  • Ruoškitės kelionei iš anksto. Nesakome, jog turite pradėti planuoti prieš metus, tačiau 6-8 savaitės būtų pats tinkamiausias metas pradėti. Paprastai likus dviem mėnesiams iki kelionės siūlomi pigiausi skrydžių pasiūlymai ir nuolaidos. Tiesa, jeigu norite pigiau aplankyti kitus pasaulio žemynus, paieškas vertėtų pradėti bent prieš 6 mėnesius – taip rasite pigiausius skrydžius ir pasiūlymus.
  • Pigios kelionėsNaršykite su aktyvuota „incognito“ sistema. Tai padaro jus nematomu internetinėje erdvėje ir leidžia matyti tikrąsias kelionės kainas, o ne tas, kurias pardavėjas nori, kad matytumėte. Įprastai naršydami ir kelis kartus tikrindami tą patį pasiūlymą matysite vis didesnę kainą – taip pardavėjas siekia, jog bet kokia kaina įsigytumėte konkrečią kelionę.
  • Naudokitės pigius bilietus siūlančiomis bendrovėmis. Lėktuvų bilietus į daugybę Europos miestų pigiausiai įsigysite iš Wizzair bei Ryanair skrydžių bendrovių. Geriausias kainas matysite likus 6-8 savaitėms iki skrydžio. Jeigu norite keliauti autobusu, pasiūlymų geriausia ieškoti „Ecolines“ ar „Simple Express“ puslapiuose. Žinoma, keliaudami su pigesnėmis bendrovėmis gal ir nesėdėsite taip patogiai ir negausite nemokamo maitinimo, tačiau sutaupysite pinigus, kuriuos galėsite išleisti jau lankomame mieste.
  • Palyginkite viešbučių kainas. Tam, kad bilietams sutapytos sumos neišleistumėte viešbučiui, verta iš anksto palyginti siūlomas kainas ir priimti tinkamiausią sprendimą. Patariame apsvarstyti ir kitokias nakvynės alternatyvas. Saugiai ir patogiai pailsėti galite ir hosteliuose ar naudodamiesi Couchsurfing paslaugomis. Geriausią variantą rasite iš anksto pasidomėdami skirtingais variantais.

Taigi, tikimės, jog šis straipsnis įtikino, jog pigios kelionės gali būti prieinamos kiekvienam, nepriklausomai nuo finansinės padėties. Kad pasiektumėte tokį tikslą, patariame iš anksto suplanuoti savo kelionę susirandant pigiausius skrydžius ir nakvynę. Visą kitą palikite maloniai nežinomybei ir spontaniškumui – juk tai ir yra smagiausia ir labiausiai įsimenanti kelionių dalis, tiesa?