Ryanair lektuvu bilietai
Kelionės

Kaip keliauti su vaikais

Jei ne vienerius metus reguliariai po pasaulį keliaudavote tik su savo antrąja puse, greičiausiai sulaukus šeimos pagausėjimo, kaip ir daugelis, imsite manyti, kad jūsų nerūpestingos ir nuotykių kupinos dienos jau praeityje ir nuo šiol keliauti galėsite tik labai išimtiniais ir išskirtiniais atvejais. Tačiau iš tikrųjų keliavimas su vaikais nėra toks sudėtingas ir komplikuotas, kaip iš pirmo žvilgsnio jums galėjo pasirodyti. Todėl jei šią akimirką jus domina RyanAir lėktuvų bilietai iš Vilniaus, Kauno ir Palangos ir jūs planuojate savo pirmąją bendrą kelionę su vaikeliu, jums tikrai praverstų keli praktiški patarimai.

Tiesiog padarykite tai!

Nors mintis keliauti su vaikais pradžioje jums gali atrodyti kaip neįmanoma misija, svarbiausia, ką tokiu atveju jūs turėtumėte suprasti yra susiję su jūsų tikslo pasiekimu. Supraskite, kad tikslą jūs pasieksite. Jūs išgyvensite! Ir jūs tikrai nukaksite į pasirinktą šalį! Net jei lėktuve jūsų vaikas staiga pradės verkti, nemanykite, kad vidury skrydžio jūs būsite išlaipinti. Nusiraminkite, tai neįvyks. Lėktuvas sklandžiai nusileis užsienio šalies oro uoste ir jūs pradėsite savo smagią bei nuotykių kupiną kelionę.

Neskubėkite

Jūs galite būti pratę oro uostuose ieškoti „slaptų“ trumpesniųjų kelių, prekybos centruose ar įvairiose turistų pamėgtose vietose stengtis suspėti pralenkti dideles eiles, tačiau šios dienos jau praeityje. Atsipalaiduokite ir nusiraminkite – mėgaukitės savo kelione, kol tuo tarpu aplink jus esantys turistai bėgte bėgs ir stengsis aplenkti laiką. Paverskite kiekvieną savo kelionės akimirką tikrų tikriausiu malonumu.

Nepasiimkite pernelyg daug daiktų

Atminkite, kad bene kiekvieną jums reikalingą daiktą jūs galite įsigyti lankomoje užsienio šalyje. Žinoma, galbūt nerasite savo pamėgto gamintojo, tačiau tikrai išsiversite su tuo, ką rasite vietinėse parduotuvėse. Dažniausiai galima atrasti bent vieno gamintojo sauskelnes, kurios būtų ekologiškos ir nesukelia jokių alerginių reakcijų. Todėl su savimi pasiimti dviejų ar trijų sauskelnių pakuočių tikrai neverta.

Viešbutis ar butas?

Tai klausimas, kurį kelia daugelis keliautojų, kurie į keliones leidžiasi su vaikais. Nors viešbučiuose yra siūlomas kambarių aptarnavimas, pusryčiai, pietūs ir vakarienė bei daugelis kitų papildomų paslaugų, vis dėlto išsinuomoję jaukų butą jūs galėtumėte jaustis lyg namuose. Ką jau kalbėti apie tai, kad jūs patys galėtumėte savo mažiesiems gaminti jiems patinkantį maistą, atsižvelgiant į jų įprastinę dietą.

Apgyvendinimui skirkite pakankamai dėmesio

Nesirinkite pirmo už akies užkliuvusio pasiūlymo – nepaisant to, kaip pastarasis iš pirmo žvilgsnio patraukliai beatrodytų. Kai keliaujate su vaikais, daug kas pasikeičia. Jūs turėtumėte atsižvelgti, kuriame aukšte bus jūsų kambarys, ar yra liftas, kokia yra bendra infrastruktūra ir kt. Yra daug skirtingų veiksnių, kurie turi tiesioginės įtakos jūsų patogumui keliaujant su vaikais.

Galite investuoti į saugumą

Jei jūs įprastai esate linkę baimintis dėl savo atžalų saugumo ir manote, kad nuvykę į kelionę jie galėtų pasimesti, dėl šventos ramybės ant jų rankyčių galite uždėti apyrankes su jų ir savo vardais bei telefono numeriu. Be to, jūs galite investuoti ir į GPS prietaisą, kuris būtų prisegtas prie jų kuprinės ar kito mėgstamo daikto – pastarasis sekiklis galėtų būti susietas su jūsų išmaniajame telefone esančia programėle.