Mada,  Pirkiniai

Norite kokybiškos rankinės? Saugokitės sukčių!

rankinesPrekyba internetu traukia ne tik verslininkų, bet ir eilinių, norinčių pigiau apsipirkti žmonių dėmesį, o toks susidomėjimas nėra jokia mistika – elektroninės parduotuvės suteikia žymiai didesnių privalumų, negu eilinės parduotuvės visoje Lietuvoje. Virtualioje erdvėje yra itin aktyvi prekyba rūbais, avalyne, galanterija, elektronikos prekėmis bei sporto reikmenimis. Kodėl verta nuo tradicinio apsipirkinėjimo pereiti prie virtualių parduotuvių?

Laikui bėgant, naujos įmonės, kurios stengiasi įsilieti į rinką, yra priverstos imtis neeilinių sprendimų, kurie padėtų jiems pritraukti naujus klientus, o vienas paprasčiausių – kaina. Dėl jos šiuo metu vyksta itin arši konkurencija būtent prekybos srityje, nes kiekvienas pardavėjas, norėdamas, jog naujas klientas pasiektų jo parduotuvę, skelbia akivaizdžiai mažesnę kainą negu kiti. Tokiais būdais yra siekiama patraukti naujų, potencialių pirkėjų dėmesį, tačiau būtina žinoti, jog kaina dažnai būna nesuderinama su kokybe. Suprantama, jog kuo mažesnė prašoma suma už prekę, tuo didesnė tikimybė, jog įsigysite nekokybišką daiktą.  Pavyzdžiui, rankines pirkdamos moterys, dažnai atkreipia dėmesį į jos medžiagą, tad suprantama, jog jeigu yra siūloma būtent tikros odos rankinukas už nepadoriai mažą kainą, tai ko gero jūs liksite nusivylę esama kokybe. Jokie geros kokybės gaminiai nėra pardavinėjami už mažas kainas, tai paprasčiausia prasilenkia su elementaria logika, nes gamybos sąnaudos tokių gaminių yra nemenkos, o būtent kaina kompensuoja visas pagaminimo išlaidas. Tad šiuo atveju būtina žinoti, jog yra nemaža tikimybė, jog jums yra bandoma įsiūlyti dirbtinės odos rankinė, nes tik jos pasižymi maža kaina, o svarbiausia – nelabai aukšta kokybe.

Renkantis pirkimą internetu, yra svarbu žinoti kurį pardavėją rinktis, jog neliktumėte apgauti. Šiuo metu net ir elektroninėje erdvėje pasitaiko nemažai sukčiavimo atvejų, todėl prieš atsiskaitydami už prekes, būtinai pasidomėkite pardavėjo reputacija internete. Tai yra vienintelė vieta, kur kalbos sklinda kur kas greičiau negu „pletkų bobučių“ tarpe. Nepatenkintas klientas visada paliks negatyvų atsiliepimą, kuris bus randamas kiekvieno žmogaus, kuris ieškos informacijos apie tam tikras el. parduotuves. Tik iš patikimų el. parduotuvių galite įsigyti reikiamų prekių už adekvačią kainą, todėl net nebandykite vaikytis kainų, kurios yra nesuvokiamai mažos, nes šiuo būdu paprasčiausiai yra siekiama pritraukti naivumu pasižyminčių asmenų dėmesį.

Neskubėkite pirkti pirmoje pasitaikiusioje el. parduotuvėje – jeigu norite apsipirkti saugiau ir pigiau, tai skirkite laiko tinkamos el. parduotuvės paieškai.