Stilinga suknele
Mada

Kaip atrasti savo stilių – tiesiai iš žinomų žmonių lūpų

Kuomet šiuolaikinis mados pasaulis yra toks didelis ir platus, jame taip pat yra galybė stiliaus sprendimų, kuriuos kiekviena iš mūsų galime pasitelkti. Tačiau didžiausia problema yra ta, kad nereta iš mūsų nežinome, kaip galėtume atrasti savo individualų stilių.

Nors kai kurioms moterims šį klausimą pavykstą išspręsti „jo nė nesprendžiant“, nes „visa tai“ joms atkeliauja savaime, vis dėlto kur kas dažniau galima susidurti su priešinga situacija, kai metų metus sukame sau galvą ir leidžiamės į nesibaigiančius eksperimentus, ieškodamos būtent to, kas mums galėtų tikti geriausiai. Todėl pasistengsime jums pateikti keletą įdomių ir naudingų įžvalgų, kurios turėtų palengvinti šį procesą.

  • Leandra Medine Cohen (amerikiečių autorė, tinklaraštininkė ir humoro rašytoja). Ši puikiai Amerikoje žinoma asmenybė teigia, kad iki tol, kol jai pavyko atrasti tinkamiausius stiliaus sprendimus, ji turėjo išbandyti begalę skirtingų drabužių, aksesuarų, avalynės ir viso to derinių. Tačiau svarbiausia, kad ji suprato, jog individualaus stiliaus kūrimas nėra tik tarpusavyje puikiai derančių drabužių paieška. Tai yra ir ieškojimas savęs bei savo tikrosios asmenybės atskleidimas. Kiekviena jos stiliaus detalė atspindi skirtingą jos asmenybės dalį, o tai reiškia, kad kaskart ji gatvėje gali pasirodyti atrodydami vis kitaip – atsižvelgiant į tai, kokia yra jos nuotaika, kaip tądien ji yra nusiteikusi ir kokia jos asmenybės pusė konkrečiu metu yra išreikšta labiausiai. Todėl ji kiekvienai iš mūsų pataria nesivaikyti to, ką matome aplinkui, ir labiau atsižvelgti į tai, kas mes iš tikrųjų esame. Suprantama, kad kartais yra sudėtinga suprasti, kodėl mes norime pasirinkti vieną ar kitą audinį, ar kodėl norime tarpusavyje suderinti tam tikras skirtingas stiliaus detales, tačiau jei tam skirsime daugiau dėmesio ir laiko, galiausiai atrasime mums tobulai tinkančius stiliaus sprendimus.
  • Pandora Sykes (žurnalistė, diktorė ir konsultantė). Ši išraiškinga ir nuostabia energija visuomet spinduliuojanti moteris teigia, kad jos stilius šiandien yra arčiausiai to, kas ji iš tikrųjų yra – ir vien todėl, kad laikas bėga nesustabdomu greičiu ir jai jo labiausiai trūksta. Be to, ji netiki, kad individualus stilius yra statiškas. Kita vertus, ji taip pat teigia, kad nors šią akimirką ji gali jaustis taip, lyg būtų atradusi savo stilių, kitąmet ji gali jaustis visiškai priešingai ir rinktis kitokius stiliaus sprendimus. Jos patarimas būtų pasistengti pernelyg daug laiko neskirti apsipirkinėjimui ir nepasiduoti mados bumui. Jos nuomone, turėtumėte leisti savo mintims nusistovėti ir prieš perkant tam tikrą drabužį, labai gerai apie tai pagalvoti.
  • Lydia Okello (modelis, rašytoja ir stilistė). Jos teigimu, ji jau bene 30 metų kuria savo individualų stilių. Nuo pat mažumės ji turėjo galimybę rengtis taip, kaip ji norėjo. O tai labai reikšmingai prisidėjo prie jos unikalaus stiliaus formavimo ir mados pajautimo. Jai tai buvo daugybės skirtingų stilių išbandymas. Šiandien dalis jos pasirenkamų stiliaus sprendimų būna labai ryškūs ir spinduliuojantys neišsemiama energija. Stilinga suknelė, švarkas, striukė ar kelnės – visa tai kaskart gali kisti, atsižvelgiant į jos nuotaiką ar jaučiamą mados polėkį. Ji pataria visuomet pasidairyti aplinkui ir pasistengti suprasti, kas kitų žmonių stiliuje jums patinka labiausiai, tokiu būdu „pasiskolinant“ iš jų jums tinkamiausias stiliaus detales. Galite išbandyti skirtingus stiliaus sprendimus ir atsisakyti tų, kurie jums kelia diskomfortą ir mažina pasitikėjimą savimi. Nedėvėkite to, kas jums nepatinka. Rinkitės tai, kas sustiprina jūsų pasitikėjimą ir suteikia jums puikią nuotaiką.