Mokslas,  Paslaugos

Dantų implantai ir odontologijos klinikos

odontologijos klinikosSveikų dantų paslaptis visada pasireiškia jų nuolatine priežiūra, tačiau net ir kruopščiai skiriant jiems dėmesį, neretai sulaukiame problemų. Dantų implantavimas reikalauja nemažai laiko renkantis geriausią specialistą, o taip pat ir žmonių atsiliepimai apie implantus yra be galo svarbūs. Norint šios procedūros, neužtenka vykti į artimiausią kliniką ir tartis dėl laiko, nes yra itin svarbu, jog šią operaciją atliktų kvalifikuotas specialistas.

Kiekviename Lietuvos mieste yra begalė klinikų, kuriose yra atliekamos įvairios dantų priežiūros procedūros, tačiau ne visos atlieka tam tikras operacijas. Būtina rinktis tik geriausius atsiliepimus turinčius specialistus, nes tik jie žinos kuo jums padėti. Odontologijos klinikos pasirinkimas turi būti atkreipiant  dėmesį į viešą informaciją apie paslaugų kokybę, nes šiuo atveju, jums bus atliekama ne eilinė, o gana reikšminga procedūra, kurios dėka susigrąžinsite ankstesnę savo šypseną.

Kalbant apie dantų implantus, tai būtina žinoti, jog jie yra gaminai įvairiose šalyse, todėl nenuostabu, jog jų kokybė dažnai būna skirtinga nuo kitų gaminių. Dažniausiai kaip įprasta – kaina lemia ir kokybę, todėl turite žinoti, jog kuo brangesnė ši dantų operacija, tuo kokybiškesnės medžiagos yra naudojamos. Dantų implantų sandara yra maždaug vienoda visuose gaminiuose, todėl čia esminis skirtumas yra tas, jog medžiagos yra skirtingos.

Danties implantas dažniausiai yra naudojamas kai pacientas būna netekęs viso danties būtent su šaknimi. Tokiais atvejais, vietoje šaknies yra įstatomas iš titano pagamintas sraigtas, kuris yra įveržiamas į žandikaulio kaulą, o ant šio sraigto uždedama karūnėlė. Ši operacija trunka neilgai – vos 15 – 20 minučių, žinoma, jeigu tai yra vieno danties implantavimas. Esant poreikiui keisti daugiau dantų, turi būti atliekamas nuodugnesnis tyrimas ir pasiruošimas, o pati operacija gali būti atliekama ne vienu apsilankymu pas odontologą. Grįžtant prie implanto sandaros, būtina žinoti, jog titanas tikrai niekuo nepakenks jūsų žandikauliui, nes tik šis metalas puikiai dera su jūsų žandikaulio medžiaga. Karūnėlės yra parenkamos atitinkamai pagal situaciją, todėl nėra jokio skirtumo kokio dydžio dantis jums turėtų būti implantuotas, nes į kiekvieną situaciją yra atsižvelgiama individualiai.

Odontologijos klinikos gali suteikti visą reikalingą informaciją, o atsiliepimai apie implantus visada bus išgirsti iš pasirinktos klinikos specialisto. Tik jis žinos kas jūsų individualiai situacijai būtų palankiausia, todėl nedvejokite ir rinkitės tik kvalifikuotų odontologų paslaugas.