IT,  Įvairūs,  Laisvalaikis

Nemokami žaidimai turi būti vertinami atidžiai

nemokami zaidimaiDomina nemokami žaidimai? Internete jų galite rasti pačių įvairiausių, tačiau kiekvienam interneto naudotojui prieš tai siūloma pasidomėti ir tų žaidimo apmokestinimo klausimais. Mat vienuose žaidimuose gali tekti mokėti pinigus, o kiti internetiniai žaidimai yra visiškai nemokami. Dėl mokamų žaidimų reikėtų būti itin atsargiems, ypač kai kalba eina apie užsienio rinką. Daugelis interneto vartotojų, nemokėdami užsienio klaidų, nepastebi, jog jiems nuo banko sąskaitų nuskaičiuojami pinigai. Visus internetinius žaidimus pirmiausia siūloma išanalizuoti, o norint išvengi išlaidavimo, rekomenduojama rinktis lietuviškus žaidimus. Lietuviškus žaidimus rinktis turėtumėte dėl to, jog ten visa informacija pateikiama gana aiškiai, todėl nebus jokių nesusipratimų perkant kažkokias privilegijas.

Įprastai nemokami žaidimai gali būti randami per paieškos sistemas internete, tačiau kiekviename jų gali būti siūlomi ir tam tikri privalumai, už kuriuos teks susimokėti. Norint, jog žaidimas eitųsi kuo lengviau, siūloma įsigyti tiek įvairiausias VIP narystes, tiek ir papildomas funkcijas. Atsiskaitymo tvarka dažniausiai visur būna vienoda – siūlomas atsiskaitymas naudojantis banko sąskaitomis, galimas atsikaitymas trumposiomis žinutėmis arba naudojantis el. mokėjimų sistemomis. Norint užsisakyti tam tikras žaidimo privilegijas, reikėtų atidžiai perskaityti paslaugų aprašymą.

Kalbant apie lietuviškuose žaidimuose užsakomas privilegijas, visuomet siūloma perskaityti atsiskaitymo tvarką. Kai kurie žaidimo naudotojai nepastebi, jog tam tikri mokesčiai automatiškai nuskaičiuojami nuo banko sąskaitų. Tai reiškia, kad jeigu jūs užsisakote kažkokią VIP narystę, tai skaitykite informaciją, nes joje gali būti nurodyta, jog suma kiekvieną mėnesį bus nuskaičiuojama nuo jūsų banko sąskaitos. Jeigu norite tik išbandyti tą funkciją, tai paprasčiausiai atlikite vieną mokėjimą ir paskui per bankininkystę išjunkite automatinį apmokėjimą.

Nemokami žaidimai dažniausiai gali būti žaidžiami be jokių mokesčių, tačiau naujiems žaidėjams pasivyti progresyvius bus gana sudėtinga. Dėl to ir siūlomos papildomos mokamos funkcijos ar įvairiausios VIP narystės.

Kas liečia užsienio internetinius žaidimus, tai kaip pradžioje minėjome – nevalia mokamas paslaugas užsisakyti paskubomis gerai nepaskaičius kaip ten viskas vyksta. Pavyzdžiui, registracijai jums gali prireikti prisijungimo per bankininkystės sistemą, o paskui iš jūs gali atskaičiuoti kažkokį mokestį už žaidimo narystę. Tokius žaidimus siūloma vertinti itin atidžiai.