Finansai,  IT,  Įvairūs,  Paslaugos,  Verslas

Paskolų refinansavimas – atsakingumo reikalaujanti paslauga

paskolu refinansavimasPaskolų refinansavimas yra paslauga, kuri dar vadinama skolų perkėlimu. Creditus.lt nurodo, kad šia paslauga ypač susidomėti turėtų tie, kuriems stinga pinigų mėnesio įmokų sumokėjimui. Tokios refinansavimo paskolos dėka asmenys gali greičiau ir paprasčiau mokėti įmokas, nes jos tiesiog sumažėja. Dėl mažesnių palūkanų vartotojams sumažėja įmokų sumos. Taipogi reikia akcentuoti, kad paskolų refinansavimas galimas ir ilgam laikotarpiui, o kuo jis ilgesnis, tuo didesnė tikimybė, kad naujam kredito teikėjui reikės mokėti mažesnes įmokas. Trumpai tariant, ieškantiems refinansavimo paskolos reikėtų dairytis į tokių bendrovių pasiūlymus, kuriuose aiškiai matomos mažesnės palūkanos bei ilgesnis įmokų mokėjimo grafikas.

Jeigu paskolos refinansavimas atliekamas ilgajame periode, tai vartotojams įmokos mažėja kaip reikiant. Verta žinoti, kad daugelis kredito įstaigų proporcingai nuleidžia metinę palūkanų normą jeigu ilgėja ir kreditavimo laikotarpis. Pavyzdžiui, imant refinansavimo paskolą keliems metams, palūkanos nustatomos bene mažiausios, o štai refinansuojant vos tik keliems mėnesiams, tai pagal kredito bendrovės nuostatas palūkanos būna didesnės. Turėkite galvoje, kad kuo didesnės palūkanos, tuo didesnes kredito įmokas kas mėnesį jums teks mokėti.

Paskolų refinansavimas turi būti pasirenkamas atsakingai ir viską gerai paskaičiuojant, jog vėliau netektų gailėtis dėl tokio skolų perkėlimo. Paprastai kalbant, atsakingai ieškoti kredito įstaigos būtina dėl to, kad ne visos siūlo mažas palūkanas. Kai kurios kredito įstaigos siūlo maksimalias palūkanas, kurios nurodytos kredito įstatyme. Tačiau, yra tokių bendrovių, siūlančių žymiai mažesnę palūkanų normą už refinansavimo paskolas. Štai tokias bendroves būtina rinktis ir jums. Tiesa, prieš tai derėtų pasižiūrėti kokias palūkanas mokate įprastai. Žinant kokias palūkanas mokate dabar, bus lengviau suprasti į kurią bendrovę kreiptis reikėtų pirmiausiai.

Kiekvienas asmuo, kurį domina paskolų refinansavimas, privalo įmokas mokėti laiku kaip nurodyta sutartyje. Refinansavimo paskolos irgi turi būti mokamos laiku, nes kreditorius kreipsis į savo partnerius – skolų išieškojimo bendroves.

Pabrėžtina, kad refinansavimo paskolos irgi gali sugadinti jūsų finansinę reputaciją, jeigu įsipareigojimus vykdysite netinkamai. Paprasčiausiai, kredito bendrovė turės pilną teisę jus įrašyti į skolininkų sąrašus, o juk patys žinote – ten patekę, jokių paslaugų ar prekių išsimokėtinai ateityje negausite.