Įvairūs

Naujasis „Monster Energy Zero Sugar“ parduodamas Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje

Energinių gėrimų gamintoja „Monster Energy“ nuolatos plečia savo produktų ir skonių asortimentą. 2024-uosius ji pasitinka su svarbiausiu produktu per pastaruosius 20 metų. Klasikinio energinio gėrimo „Monster Energy Zero Sugar“ versiją be cukraus jau galima įsigyti Baltijos šalių parduotuvėse.

Praėjusiais metais „Monster Energy“ vietos rinkas užpildė naujais produktais, įskaitant jau legendinius Lewiso Hamiltono „Zero Sugar“, „Ultra Gold“ ir „Juiced Khaotic“. Bendrovė neplanuoja sulėtinti tempo ir 2024-aisiais.

Laikas naujam ikoniniam gėrimui

Klasikinį „Monster Energy“ jau dvidešimt metų reklamuoja sportininkai ir menininkai, nes tai – gyvenimo būdas skardinėje. Atsižvelgdama į gerbėjų, vartotojų ir ambasadorių poreikius, bendrovė sukūrė „Monster Energy Zero Sugar“, kurios skonis toks pat kaip klasikinės „Monster Energy“, tačiau joje nėra cukraus.

Gerbėjai jau daugelį metų prašė „Monster Energy“ be cukraus. Įmonė sukūrė tokį gerą gėrimą, kuris nusipelnė būti pažymėtas kultine tapusia „M“ raide. Po daugelio bandymų, naudojant naują energijos mišinį ir naują saldinimo sistemą, pavyko sukurti gėrimą be cukraus, kurio skonis toks pat kaip klasikinio „Monster Energy“. Tai puikus produktas žmonėms, sąmoningai ieškantiems alternatyvaus pasirinkimo ir atidžiai skaitantiems informaciją apie produkto sudėtį.

Iki 2024 m. pirmojo ketvirčio pabaigos „Monster Energy Zero Sugar“ bus pristatytas 19-oje šalių.

„Monster Energy Zero Sugar“ – tai atsakas į augantį produktų be cukraus segmentą, stiprinantis „Monster Energy“ prekės ženklo pozicijas šiuolaikinėje ir tradicinėje prekyboje bei elektroninėje prekyboje.

Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje galima įsigyti daugiau nei 15 skirtingų „Monster Energy“ skonių keturiose linijose: originalioji kultinė juoda skardinė ir „Monster Energy Green Zero Sugar“ versija. Taip pat gėrimas sukurtas bendradarbiaujant su „F1“ superžvaigžde Lewisu Hamiltonu „Zero Sugar“. Trečioji linija – tai sulčių linija, kurios pagrindą sudaro vaisių sultys ir kuriai atstovauja „Juiced Khaotic“. Galiausiai, „Ultra“ linija – tai daugybės skonių gėrimai be cukraus.

 Toks platus asortimentas puikiai dera su gamintojo „Coca-Cola HBC“ 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę veikiančia strategija, siūlančia vartotojams gėrimus kiekvienai progai ir bet kuriuo paros metu.

Pranešimą paskelbė: Ieva Zujūtė , Fabula ir partneriai, UAB