Įvairūs

Nauja „Maximos“ X formato parduotuvė duris atvėrė Kaune

Penktadienį Kaune atsidarė visiškai nauja lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ X formato parduotuvė, įsikūrusi Plungės g. 20. Investicijos į naujos parduotuvės įrangą siekė 420 tūkst. eurų.

Darbų metu aplink parduotuvę buvo sutvarkyti teritorija, įrengti šaligatviai, taromatas, patogi stovėjimo aikštelė. Parduotuvės bendrasis plotas siekia 1125 kv. m. Joje veiks 3 įprastos ir 5 savitarnos kasos.

Pirkėjai parduotuvėje ras platų kulinarijos, konditerijos, šviežio maisto asortimentą. Taip pat joje pirkėjai ras šviežių bandelių, etninių, ekologiškų prekių asortimentą.  Apie 80 proc. viso šviežio maisto asortimento sudarys lietuviška produkcija.

„Ir toliau plečiame savo tinklą bei stengiamės būti prieinami pirkėjams visoje šalyje. Tikiu, kad Kauno gyventojai šioje parduotuvėje atras reikalingas prekes už prieinamą kainą“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Šioje parduotuvėje, kaip ir kitose, padidintas dėmesys skiriamas darbuotojams. „Maxima“ savo esamus ir būsimus darbuotojus yra apdraudusi specialiu draudimu nuo koronaviruso. Darbuotojai yra aprūpinti būtinomis apsaugos priemonėmis – medicininėmis kaukėmis ar apsaugos skydeliais, pirštinėmis, dezinfekciniu rankų skysčiu. Kasdien darbuotojams yra matuojama temperatūra. Jeigu darbuotojai jaučiasi prastai, turi peršalimo ar gripo simptomų, jų prašoma likti namuose.

Atnaujintoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis 27 darbuotojai. Šiuo metu prekybos tinkle veikia 253 parduotuvės.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai“
Nauja „Maximos“ X formato parduotuvė duris atvėrė Kaune