Viešbučiai Maljorkoje
Kelionės

Nakvynės paieška keliaujant

Viešbučiai MaljorkojeDaug keliaujančių žmonių susiduria su klausimu „kur nakvoti“? Vieniems tai ne problema – žmonės tiesiog keliaujant su kelionių agentūromis, kur viešbučiai jau būna užsakyti ir nereikia sukti galvos nei kur nakvoti, nei kaip rasti reikiamą viešbutį. Kiti gi renkasi nakvynę patys. Susiranda viešbutį per google paieškos sistemą, per booking sistemą ar kitais būdais. Visgi ar tai būtų viešbučiai Maljorkoje ar viešbučiai Norvegijos šiaurėje, daugumą jų galima rasti per itin populiarią booking sistema, kuri labai patogi ir paprasta, net nemokantiems gerai naudotis kompiuteriu. Čia galima pasirinkti ir pigiausius viešbučius ir geriausiai įvertintus ir arčiausius miesto centro, tiesiog pasirinkite, rezervuokite ir keliaukite. Tačiau yra ir kitų būdų nakvoti užsienyje. Pasidomėkime.

                  Labai populiarus tinklapis, veikiantis visame pasaulyje ir padedantis norintiems pigiai keliauti ir apsistoti, turistams vadinamas Couchsurfing‘u arba sutrumpintai – CS. Tokioje sistemoje randamas žmogus, norimam mieste galintis priimti keliautojus visiškai nemokamai. Susisiekiama su buto ar namo savininku, ir jei jis sutinka priimti, galite keliauti. Dažnai tuo užsiima patys mėgstantys keliauti jaunuoliai ar net ir vyresnio amžiaus žmonės.

                  Panašus, į coushsurfing sistemą, tačiau mokamas yra airbnb sistemos tinklapis. Veikia, kone taip pat couchsurfing sistema, tačiau čia žmonės už pinigus nuomoja savo namus ar kambarius. Jei nesiseka couchsurfinge, visuomet galima pabandyti čia.

                  Na o booking sistema kone plačiausiai žinoma. Čia galima rasti pigiausią nakvynę – hostelius, kuriuose pigiausias variantas yra miegoti kambaryje su dar keliais ar keliolika žmonių, tačiau taip pat galima pasinaudoti ir dušu ir virtuve. Kartais ir skalbimo mašinomis. Sumokėjus kiek brangiau galima gauti ir kambarį vienam, na ar dviem žmonėms su privačiu vonios kambariu. Žinoma, geriausia ir prabangiausia būtų nakvoti viešbučio kambaryje. Viešbučiai Maljorkoje, Maltoje, Kipro saloje, Koso saloje yra pakankamai pigūs, kad net ir studentai gali juos sau leisti. Žinoma, kitose Europos šalyse, ypač šiaurėje ar populiariausiuose vidurio Europos miestuose, tokių pigių viešbučių rasti bus sunku. Tad kartais geriau yra pataupyti ir apsinakvoti hostelyje, o gal paklausinėti draugų, ar neturi pažįstamų tų miestų viešbučiuose. Tai vienas iš būdų sutaupyti kelionėje.