Įvairūs

Nacionalinė vyrų diena: kaip nustebinti artimąjį?

Nacionalinė vyrų diena Lietuvoje šiemet bus minima jau 8-ąjį kartą. Tiesa, vyrai savo dieną švenčia net du kartus per metus – tarptautinė vyrų diena švenčiama pirmąjį lapkričio šeštadienį. Kaip šią dieną nustebinti artimą vyriškosios lyties atstovą ir ką padovanoti, kad dovana būtų naudinga ir nedulkėtų nenaudojama?

„Pirkėjams siūlome itin platų įvairių prekių asortimentą. Pastebime, kad vis dažniau pirkėjai mūsų parduotuvėse įsigyja ne tik kasdien naudojamas ar maisto gamybai reikalingas prekes, bet lentynose ieško ir dovanų – kuo nustebinti artimuosius bet kokia proga. Išties, dovanojimui tinkamų prekių asortimentas mūsų parduotuvėse itin platus – nuo įvairių žanrų, garsių autorių ir įvairiomis kalbomis parašytų knygų iki smulkios ir stambios buitinės technikos, kosmetikos ar kūno priežiūros priemonių, tad artimam žmogui tinkamą dovaną ras kiekvienas“, – teigia „Maximos“ komercijos vadovė Vilma Drulienė.

Kosmetika ir higienos prekės

Viena iš dažniausių dovanų vyrams – higienos ir kosmetikos prekės.  „Šiuo metu pirkėjams siūlome daugiau nei 390 skirtingų specialiai vyrams sukurtų higienos ir kosmetikos prekių. Jos pačios populiariausios švenčių metu – per šv. Kalėdas, tėvo dieną ir kitas progas. Bene populiariausia vyrams skirta higienos prekė – skustuvai. Šiemet jų paklausa net 30 proc. didesnė, lyginant su tokiu pačiu laikotarpiu pernai. Sisteminių skustuvų, jų galvučių bei peiliukų ir vienkartinių skustuvų šiemet pirkėjai įsigijo net daugiau nei 260 tūkst. vienetų, rinkdamiesi iš beveik 80 skirtingų prekių asortimento.

Pastebėjome, kad pirkėjai vis dažniau mini nacionalinę vyrų dieną, kuri dažniausiai yra tą pačią savaitę, kaip ir tėvo diena, tad šiuo metu pirkėjams populiariausių vyriškos kosmetikos ir higienos prekių siūlome įsigyti net iki 40 proc. pigiau, specialios „Vyrų dienos“ akcijos metu“, – atskleidžia „Maximos“ komercijos vadovė.

Grilio ekspertams

Daugeliui viena geriausių dovanų – laikas kartu. Tinkami grilio priežiūros aksesuarai, taip pat iš anksto kepimui paruošta mėsa sutaupys laiko, kurį galima praleisti su artimaisiais. „Vien pernai grotelių ir iešmų paklausa augo apie 13 proc., o kepsninių aksesuarų įsigyta net triskart daugiau nei 2017-aisiais. Grilio mėgėjams tikrai pravers nauji įrankiai bei kiti kepsninių aksesuarai – kepsninių šepečiai, žnyplės bei kiti įrankiai ir jų rinkiniai. Taip pat didesnėse „Maximos“ parduotuvėse galima rasti karščiui atsparių pirštinių, prijuosčių, teptukų ir švirkštų marinatui bei kitų priedų, kurie praverčia ne tik prie grilio, bet ir virtuvėje“, – dovanų idėjomis dalinasi V. Drulienė.

Vyrams, kuriems nereikia nieko

Vyrams, kuriems nieko nereikia dažniausiai vis dėl to praverčia kasdien naudojami produktai, aksesuarai. Vienas jų – kojinės. „Šiuo metu pirkėjai gali rintis net iš didesnio nei 560 skirtingų dydžių, ilgių, spalvų ir gamintojų vyriškų kojinių. Kojinių porą galima įsigyti nuo 0,59 euro už vieną porą iki 6,99 euro už keletą porų vienoje pakuotėje. Šiemet pačios populiariausios vyriškos kojinės – juodos spalvos, kurios pagamintos Turkijoje ir kainuoja 0,72 euro, jų šiemet pirkėjai jau įsigijo beveik 16 tūkst. porų.

Mūsų asortimente pirkėjai gali rasti net 12 skirtingų šalių gamintojų, tiekiančių vyriškas kojines. Jos atkeliauja net iš tolimiausių kraštų, pavyzdžiui, Saliamono salų. Net 130 skirtingų spalvų, ilgių kojinių gali pasiūlyti Lietuvos gamintojai“, – atskleidžia „Maximos“ komercijos vadovė.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rūta Pastarnokienė, UAB „Fabula ir partneriai”