Įvairūs

Mišrios Seimo narių grupės pranešimas: „Susitikimas su Ministre Pirmininke dėl Seimui pateiktos XVIII Vyriausybės programos“

2020 m. gruodžio 10 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Mišri Seimo narių grupė susitiko su Ministre Pirmininke Ingrida Šimonyte dėl Seimui pateiktos XVIII Vyriausybės programos.

Didelę patirtį valstybės valdyme turintys Mišrios Seimo narių grupės nariai Ministrei Pirmininkei I. Šimonytei turėjo nemažai klausimų, pasiūlymų ir pastebėjimų dėl pateiktos Seimui svarstyti XVIII Vyriausybės programos.

Seimo nariai pateikė nemažai aktualių klausimų dėl nekilnojamojo turto, aplinkosaugos mokesčių, valstybinių ir privačių švietimo, sveikatos įstaigų tinklo, Valstybinės ir teritorinių ligonių kasų. Seimo nariai domėjosi dėl naujojo DNR plano, viešųjų pirkimų, taip pat, kas bus daroma ir kaip kovojama su korupcijos apraiškomis Lietuvoje. Suabejota dėl naujai steigiamo Ateities komiteto Seime, kurio steigimas pareikalautų nemažai valstybės lėšų.

Seimo nariai, atstovaujantys lenkų tautinei mažumai, turėjo klausimų dėl Vilniaus regiono problemų ir tautinių mažumų klausimų Lietuvoje.

Mišrios Seimo narių grupės nariams, kurių dauguma rinkti vienmandatėse apygardose ir atstovauja nemažai daliai Lietuvos gyventojų  (Alytaus, Gargždų, Kelmės, Molėtų, Prienų, Rokiškio, Šiaulių, Šilalės, Šilutės, Širvintų Vilkaviškio, Vilniaus krašto), susitikime dėl naujos Vyriausybės programos ypač aktualūs buvo naujos Vyriausybės šalies regioninės politikos Lietuvoje klausimai.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija