drabužiai internetu
Grožis,  Mada

Megztos suknelės – ne tik šalčiausioms žiemos dienoms, bet ir progoms

2018–2019 m. žiema jau tituluojama kaip viena gražiausių, balčiausių ir, žinoma, šalčiausių per pastaruosius kelerius metus, tad išeinant iš namų tenka gerokai pasukti galvą, ką apsirengti. Šilti šalikai, pirštinės, megztiniai ir megztos suknelės išstūmė plonesnius drabužius ir šiuo metu karaliauja daugelio spintose. Tačiau kaip sukurti stilingą įvaizdį dėvint megztą suknelę ir ar išties tokio tipo drabužiai tinka ne tik kasdienai, bet ir svarbiausioms mūsų gyvenimo šventėms?

Pabrėžkite liemenį

Megzti drabužiai dažnai yra laisvi, prasčiau priglunda prie kūno, tad nebloga išeitis – suknelę susijuosti diržu ar plonu dirželiu. Išraiškingiau atrodys storas diržas, bet jei ketinate suknelę dėvėti būtent taip, įsidėmėkite, kad diržas kiek patrumpins suknelės ilgį. Jei neturite liauno liemens ir vizualiai norite atrodyti aukštesnė, tada dėmesį nuo jo nukreipkite į viršutinę kūno dalį – rinkitės vėrinius, karolius, ilgas grandinėles su pakabučiais ir pan.

Ir storos pėdkelnės gali būti dailios

Jei rytais tenka luktelėti viešojo transporto ar dienos metu – toliau paėjėti ir nenorite peršalti, rinkitės storesnes pėdkelnes. Prie megztų suknelių idealiai tiks ir storos vienspalvės ar raštuotos pėdkelnės, tamprės. Pastarasis variantas lengvai priderinamas prie tunikos ar trumpos suknelės. Labai seksualus ir iš mados vis dar neišeinantis variantas – mūvėti plonas pėdkelnes ir kojines virš kelių. Idealu, jei suknelė ir kojinės dera tarpusavyje.

Megzta suknelė puikiai tiks biure

Mezginiai daugeliui asocijuojasi su romantika, jaukumu, bet tik ne su griežtu biuro aprangos stiliumi. Tad jei norite savo gražiąją suknelę dėvėti ir biure, ant viršaus vilkitės turimą klasikinio stiliaus švarkelį, derinkite kietą, nelanksčia odinę rankinę ir neįmantraus dizaino odinius ilgaaulius.

Kitos suknelių derinimo galimybės

Kad šaltomis dienomis būtų dar šilčiau ir jaukiau, ant suknelės galima užsimesti kailinę liemenę, suknelę dėvėti su odinėmis ar džinso imitacijos tamprėmis su pūkeliu viduje, avėti batelius su kailiu ir pan. Žiema – metų laikas, kai nuo galvos iki pat kojų galime puoštis apdarais su kailiu ir megztais drabužiais, o dėl to tikrai nebūsime sukritikuotos. Atvirkščiai – lengvus, sezoninius drabužėlius verta palikti pavasariui, vasarai ir rudeniui.

Paieškokite įdomesnių variantų

Jei vis dar esate nusiteikusios prieš megztas sukneles, pakanka tik pasidairyti, kokių grožybių pilnas internetas, ir nuomonė kaipmat pasikeis. Jei norite išskirtinumo, įsigykite suknelę su įdomesnėmis ar iškirptomis rankovėmis, kišenėmis liemens srityje ar įdomesniu kaklu. Madingi netradiciniai raštai, tad galima įsigyti įmantrių raštų megztą suknelę. Iš lengvų it pūkas ir žvilgančių moheros siūlų mezgamos net ir proginės bei vestuvinės suknelės, niekuo nenusileidžiančios tradicinėms medžiaginėms, o neretai jas ir pranokstančios, tad beliks pasirinkti tinkamą suknelės modelį bei surasti gerą dizainerę, galinčią įgyvendinti jūsų sumanymą.