Namams

MB „Alkuva“ rekomenduoja medinius sodo baldus

alkuva lauko baldaiKiekvienas sodas, kiemas  atrodo tuščias be lauko baldų. Jie suteikia galimybę pailsėti atsipūsti, priimti svečius ir t.t. Taigi jie ne tik sodo puošmena, bet ir reikalingas sodo elementas. Jei prie namo neturite didelio sodo ir kiemo, jūs visgi neapsiesite be sodo baldų, juos galite pastatyti terasoje, pavėsinėje. Vasarą terasose, pavėsinėse, soduose praleidžiame gana daug laiko, todėl be lauko baldų greičiausiai neišsiversime. MB Alkuva rekomenduoja rinktis medinius lauko baldus. Ne tik todėl, kad lietuviams medis yra arčiausiai širdies, o dėl to, kad jie ilgaamžiai, patikimi. Jei mediena tinkamai prižiūrima jie gali tarnauti daugybę metų. Toks yra medinių baldų pranašumas prieš kitus, pavyzdžiui plastikinius, pintus. Aišku amžiumi turbūt nenusileis metaliniai baldai. Tačiau jie nėra patogūs, reikalingos pagalvėlės ir kiti paminkštimai. Kadangi Lietuvoje dažniai siaučia lietūs, gali greitai sulyti, reikia džiovinti ir t.t. Taigi medinių sodo baldų pranašumai yra neabejotini. MB „Alkuva“ specialistai savo klientas pateikia kruopščias instrukcijas, kaip reikia prižiūrėsi tokius balsu, kad jie galėtų jus džiuginti ilgus metus. Mūsų gaminamus lauko baldus esant reikalui galėsite naudoti ir patalpose- sodyboje, pirtyje ar kambaryje.

Šiais laikais lauko baldų asortimentas toks platus ir gausus, kad norint išsirinkti susiduriame su problemomis. Yra įvairiausių stilių medžiagų, taip pat būna stacionarūs ar sulankstomi.

Lauko baldai turi būti pritaikyti prie aplinkos, statinių kur bus naudojami, turi būti ergonomiški, gražūs, stabilūs, tvirti, praktiški. Lauko terasoje prie namų reikalingi kiek lengvesni baldai, nei kad pvz.  stovyklavietėje ar miške.

Yra trys svarbiausi kriterijai kaip pasirinkti lauko baldus:

Jie turi derėti prie sodo ar namo stiliaus. Jei jūsų aplinka yra šiuolaikiška ir minimalistinė, tuomet masyvūs mediniai laiko baldai gali atrodyti “sunkiai”. Jums reiktų rinktis subtilesnius, mažesnius. Ir atvirkščiai jei sodyba didelė ir erdvi, rinkitės masyvius lauko baldus.

Turi būti atsparūs atmosferos pokyčiams. Mediena turi būti pasaugota nuo šalčio ir drėgmės. Jei baldai bus pagaminti iš netinkamai apdirbtos medienos, gali prasidėti puvimo procesas.

Jie turi būti lengviau transportuojami, kad atsiradus reikalui juos būtų galima pernešti į kitą patalpą.