Įvairūs

„Maximos“ herojai metus vainikavo rūpindamiesi gausiu vaišių stalu ir tiesdami pagalbos ranką kritinėse situacijose

Pradžiuginti šypsenomis ir išskirtiniu dėmesiu kiekvienam klientui bei užtikrinti, kad ant lietuvių stalų netruktų mėgstamų vaišių. Būtent už tai lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ klientai dėkoja parduotuvių darbuotojams ir nominuoja juos mėnesio herojais. Apie tai, kokiais žygdarbiais jie nustebino metų pabaigoje, klientų lūpomis pasakoja gruodžio „Maximos“ herojų istorijos.

Nudžiugino jau beprarandant viltį

Laukiant gražiausių metų švenčių įsisukti į nuolatinę skubą ir rūpesčius – lengva. Tačiau tik ne „Maximos“ darbuotojams. Tai liudija ir vienos uostamiesčio gyventojos prisiminimai. Prieš pat Kalėdas užsukusi į Klaipėdos „Maximą“ pirkėja liko sužavėta gruodžio heroje išrinktos salės darbuotojos Lidijos paslaugumu.

„Ilgai ieškojau norimų prekių. Šalia prieskonių skyriaus pamačiau darbuotoją, kurios paklausiau, kur galėčiau rasti produktus. Ji ne tik atsakė, bet dar ir buvo labai maloni, palydėjo iki ieškomų prekių. Nuoširdžiai palinkėjome viena kitai linksmų Kalėdų, o namo grįžau nustebinta, kokių yra gerų bei paslaugių žmonių“, – pasakoja pirkėja.

Pasidalinti šventiniu gerumu ir padėti apsipirkti vyresnio amžiaus pirkėjai paskutinį žiemos mėnesį skubėjo ir Šalčininkuose įsikūrusios „Maximos“ pardavėja Jelena. Ji taip pat išrinkta gruodžio heroje, o klientės istorija liudija – tai įvyko ne veltui.

„Darbuotoja palydėjo iki ieškomų prekių, parekomendavo, ką nusipirkti. Toks dėmesys buvo parodytas šventiniu laikotarpiu, kai visi skuba ir bėga. Ši darbuotoja neliko abejinga, trumpam atidėjo darbus tam, kad pagelbėtų vyresnio amžiaus žmogui. Kartu šypsojosi ir buvo be galo maloni“, – padėką už močiutę išreiškia anūkė.

Su šypsena šventes pasitiko kita Vilniaus „Maximos“ lankytoja, o to priežastis – sveriamų prekių skyriaus darbuotojos Valentinos rūpestis. Ji pirkėją nudžiugino tuo metu, kai viltis ant šventinio stalo padėti visos šeimynos mėgstamą patiekalą jau buvo kone užgesusi.

„Šios darbuotojos paklausiau, ar turi žuvies kepsnelių. Deja, visi jie jau buvo parduoti. Labai nusiminiau, nes būtent šio gaminio ieškojau. Apsipirkinėjau toliau, tačiau darbuotoja mane susirado ir besišypsodama padavė kepsnelius. Pasirodo, jų dar buvo likę fasuotų prekių skyriuje. Likau sužavėta! Ačiū už išgelbėtas šventes“, – gruodžio herojei dėkoja vilnietė. 

Pasiruošę visiems iššūkiams

Išpirkti norimi produktai gali gerokai apkartinti ūpą, tačiau „Maximos“ herojai nuolat stengiasi, kad to parduotuvių pirkėjai nepajustų. Tai liudija ir vienos klaipėdietės pavyzdys. Moteris į „Maximą“ užsuko norimo aliejaus, kurio iš pradžių nerado, bet jai į pagalbą atskubėjo salės darbuotoja.

„Mane pastebėjusi darbuotoja maloniai pasisiūlė padėti ir pažiūrėti, ar produkto tikrai nebėra ir sandėlyje. Palaukiau keletą minučių, o ji grįžo su mano ieškotu aliejumi. Labai džiaugiuosi, kad yra darbuotojų, kurie tokie mandagūs, paslaugūs, randa laiko padėti ir nuoširdžiai rūpinasi pirkėjais“, – apie salės darbuotoją Daivą, taip pat tapusią gruodžio heroje, atsiliepia lankytoja.

Tačiau „Maximos“ komanda rūpinasi ne tik klientų pirkiniais. Štai Širvintose esančios parduotuvės kasos darbuotoja Daugilė gruodį gelbėjo į netikėtą situaciją pakliuvusį vaiką. 

„Mažylį buvau įsodinusi į vežimėlį specialiai tam skirtoje vietoje, tačiau panorusi vaiką iškelti, pastebėjau, kad užstrigo kojytė. Tai pamačiusi darbuotoja greitai atskubėjo į pagalbą. Padėjo vaiką iškelti, uždėjo ir nukritusi batuką. Labai smagu, kad yra tokių paslaugių darbuotojų“, – mėnesio heroje džiaugiasi mama.

Paslaugumu vieną vilniečių porą nudžiugino ir sostinės „Maximos“ savitarnos kasoje dirbanti Valentina. Ji pirkėjams padėjo nuskenuoti prekę tada, kai lankytojams to padaryti niekaip nepavyko.

„Žmonių buvo daug, o darbuotojai teko vienu metu spręsti daugybę klausimų. Tačiau ji su kiekvienu pirkėju išliko mandagi, dirbo ramiai, o su mūsų problema susitvarkė labai greitai“, – prisimena vilniečiai. 

Dėkoja už brangiausią dovaną

Malonumas apsipirkti gali lydėti ne tik šventiniu laikotarpiu, bet ir tęstis daugybę metų. To priežastis, anot vienos pirkėjos, yra Kauno „Maximos“ kasos darbuotojos Laimos nuoširdumas. Ji taip pat išrinkta gruodžio heroje, tačiau, pastebi padėkos autorė, tokį titulą būtų galima skirti nuolatos.

„Kaskart esu labai patenkinta ir maloniai nustebinta, kokį gėrį spinduliuoja ši darbuotoja. Kiekvienas jų šioje parduotuvė nuoširdžiai padeda ir savo darbą dirba atsakingai, visada pirkėjus pasitinka pasiruošę padėti. Taip pat atsimena nuolatinius klientus, todėl labai gera nuolatos matyti tuos tikrus, jau savais tapusius žmones. Tačiau Mažylių kasoje dirbanti darbuotoja yra išties ypatinga. Mano sūnus, kai tik ateinam į parduotuvę, klausia – ar šiandien dirbs ta maloni ir miela teta. Ačiū jums už nuoširdumą. Sėkmės darbuose bei gyvenime, neblėstančių šypsenų ir kuo daugiau smagių bei laimingų akimirkų“, – savo padėkoje linki pirkėja.

Prie šių linkėjimų prisideda ir Jonavoje gyvenantis apsaugos darbuotojas. Vyras miestelio „Maximos“ vadovei Jelenai dėkoja už brangiausią šventinę dovaną – išgelbėtą sveikatą ar net gyvybę.

„Atlikdamas tarnybą, atvykau į parduotuvę, kurioje netikėtai nualpau. Iškvietus medikus, jų laukdama prekybos centro vadovė niekur nesitraukė. Pagalbai atvykus, vis gydytojų domėjosi, kokia mano būklė, o sužinojusi, kad būsiu vežamas į klinikas, paprašė palaukti ir nuskubėjo atnešti maisto bei vandens. Dėl savo būklės neturėjau progos padėkoti. Ačiū už tai, kad „Maximoje“ dirba tokie nuostabūs bei žmogiški vadovai. Sėkmės visiems 2022-aisiais!”, – rašo jonaviškis.

Paliko pirmąjį atsiliepimą gyvenime

Tokių ir panašių padėkų „Maximos“ komanda sulaukia nuolatos. Visgi, vienas vilnietis atsiliepimą gruodį paliko pirmą kartą gyvenime ir jį skyrė Vilniaus parduotuvės savitarnos kasos darbuotojai Žanetai.

„Noriu labai padėkoti. Dar niekada nesu matęs darbuotojos, kuri taip mėgautųsi savo darbu. Visada išliktų pozityvi, maloni, paslaugi, nuolatos šypsotųsi, o taip pat itin gražiai elgtųsi su vaikais“, – savo atsiliepimu dalijasi pirkėjas.

„Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorės Ernestos Dapkienės teigimu, šios padėkos yra didžiausias prekybos tinklo darbuotojų įvertinimas.

„Mūsų darbuotojai visus metus rūpinasi, kad apsipirkti būtų lengva ir malonu. Šventiniu laikotarpiu parduotuvių komandos išties pasistengė dar nuoširdžiau dalintis dėmesingumu, paslaugumu ir gera nuotaika. Šių pastangų pastebėjimas ir išreikšta padėka už jas mums išties yra labai svarbi“, – kalba E. Dapkienė.

Kad panaši nuotaika lydėtų ir pasibaigus gruodžiui, „Maxima“ jau ne vienerius metus tęsia mėnesio herojų iniciatyvą. Jie renkami remiantis pirkėjų atsiliepimais, kuriuos E. Dapkienė kviečia išsakyti telefonu, internetu, mobiliąja programėle ir raštu.

Šios iniciatyvos metu kas mėnesį išrenkami 9 herojai, kuriems yra suteikiamos papildomos finansinės paskatos. Ši „Maximos“ iniciatyva sumanyta norint sudaryti galimybę prekybos tinklo klientams padėkoti juos aptarnavusiems darbuotojams, kasdien besistengiantiems užtikrinti pačią geriausią apsipirkimo patirtį.  

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”
„Maximos“ herojai metus vainikavo rūpindamiesi gausiu vaišių stalu ir tiesdami pagalbos ranką kritinėse situacijose