Įvairūs

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos pranešimas: frakcijos atstove spaudai tapo Paulina Levickytė

2021 m. sausio 25 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos (TS-LKD) atstove spaudai tapo Paulina Levickytė.

„Džiaugiuosi, kad prie TS-LKD komunikacijos komandos prisijungė P. Levickytė. Paulina pastaruosius metus dirbo naujienų agentūroje ELTA, kur ją pažinome kaip aštrią, bet visados profesionalią ir objektyvią žurnalistę. Paulina dirbs TS-LKD frakcijos atstove spaudai, padės mums valdyti kasdienį komunikacijos srautą, palaikyti ryšius su žurnalistais ir dar geriau rodyti tuos darbus, kuriuos dirbame Lietuvos žmonių labui“, – teigia TS-LKD frakcijos seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė.

P. Levickytė nuo 2018 metų iki šiol dirbo naujienų agentūroje ELTA. Ji yra įgijusi tarptautinės politikos ir ekonomikos magistro laipsnį.

„Žinau, kad tik stipri politinė valia gali įgyvendinti realius pokyčius. Todėl džiaugiuosi, kad galiu prisijungti prie TS-LKD komandos. Tikiu, kad Lietuvoje gali formuotis kitokia politinė kultūra, ir kitoks požiūris į darbą mūsų valstybei. Viliuosi savo sukauptomis žiniomis prisidėti prie TS-LKD tikslų įgyvendinimo“, – teigia P. Levickytė.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos pranešimas: frakcijos atstove spaudai tapo Paulina Levickytė