Įvairūs

Su „Ačiū“ kortele – dar daugiau pasiūlymų ir nuolaidų

Prekybos tinklo „Maxima“ lojalumo programa „Ačiū“ turi naują partnerį – kelionių agentūrą „West Express“. Dabar su „Ačiū“ kortele galima gauti specialių pasiūlymų ir nuolaidų kelionėms, užsakomoms internetu.

„Daugiau negu 1,8 mln. „Maximos“ klientų aktyviai naudojasi „Ačiū“ kortele ir žino jos privalumus. Nuolat siekiame, kad šių privalumų ir naudų vis daugėtų – dirbame su partneriais, kurie sukuria ilgalaikių ir aktualių pasiūlymų. Todėl „Ačiū“ kortelė vis labiau praverčia ne tik užsukus į „Maximos“ parduotuves, bet ir apsiperkant internetu ar keliaujant“, – teigia Ernesta Dapkienė, „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė.

Pavyzdžiui, su „Ačiū“ kortele vairuotojai gali pigiau įsipilti degalų – visose degalinėse „Viada“ suteikiama 0,03 euro nuolaida kiekvienam litrui degalų ir 20 proc. nuolaida plovyklos paslaugoms. Kitas programos partneris, draudimo bendrovė „Gjensidige“, „Ačiū“ kortelės savininkams suteikia galimybę pasinaudoti papildoma 5 proc. nuolaida internetu įsigyjant privalomąjį vairuotojo draudimą. Specialių pasiūlymų ir akcijų programos dalyviams parengia ir maisto bei kitų kasdienių prekių parduotuvė internete „Barbora“.

Kortelė – ir pigesnis bilietas į kelionę, ir kvietimas į „Gimtadienių gimtadienį“

„Ne veltui „Ačiū“ lojalumo programa gyvuoja nuo 2004 metų ir yra viena populiariausių Lietuvoje, turinti įspūdingą narių skaičių. Pastarųjų metų patirtis rodo, kad programa puikiai veikia perkant tiek fizinėse parduotuvėse, tiek internetu – pirkėjams suteikia daugiau patogumo ir galimybių patenkinti savo poreikius“, – akcentuoja E. Dapkienė. Jos nuomone, daliai programos narių „West Express“ poilsinių ir pažintinių kelionių pasiūlymai bus itin patrauklūs bei naudingi. Kelionių agentūros paslaugų paketas yra labai platus, o slidinėjimo, egzotinėms ir poilsinėms kelionėms bei kruizams su „Ačiū“ kortele bus taikoma 5 proc. nuolaida.

Taip pat E. Dapkienė primena, kad šiemet kiekvienam „Maximos“ klientui „Ačiū“ kortelė atveria galimybę dalyvauti „Gimtadienių gimtadienio“ žaidime, kuriame kiekvieną dieną iki metų pabaigos bus išdalinama po 3 tūkst. dovanų. Be to, vyks savaitės ir mėnesio žaidimai, kurių laimėtojai paaiškės atsitiktinės atrankos būdu. Net 300 klientų džiaugsis vertingais savaitės prizais, o pagrindinis 30 tūkst. eurų prizas kiekvieną mėnesį atiteks vienam laimingajam.

Parduotuvės įkurtuvių proga – didesnė grąža

Įprastai po kiekvieno apsipirkimo į „Ačiū“ kortelę grįžta 1 proc. sumos. Tačiau, jeigu apsiperkama naujai ar po rekonstrukcijos atidarytoje „Maximos“ parduotuvėje, grąža yra dar didesnė – „Maximos“ pinigais į kortelę įkrenta 5 proc. pirkinių vertės.

Sukauptų pinigų likutį paprasta stebėti tiek asmeninėje „Ačiū“ paskyroje, tiek ir „Maximos“ programėlėje. Kortelėje sukauptais pinigais galima apmokėti 99 proc. apsipirkimo sumos.

Pasak E. Dapkienės, dauguma klientų ypač teigiamai vertina ir įsimena asmeninį sveikinimą gimtadienio proga – kiekvienas „Ačiū“ programos narys gauna 10 proc. nuolaidą vienam apsipirkimui, 30 proc. nuolaidą tortams, pyragams, pyragaičiams, plokštainiams, šakočiams, nealkoholiniam vynui, sidrui, alui ir kitų išskirtinių pasiūlymų.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”