Įvairūs

„LG UltraGear“ tapo oficialiu „League Of Legends“ Europos čempionato žaidimo monitorių partneriu

„LG Electronics“ (LG) didžiuojasi galėdami pranešti, kad 2022 m. ir 2023 m. sezonais kompanija bus oficiali „League of Legends“ Europos čempionato (LEC) ekranų partnerė. Pagal šį susitarimą „LG UltraGear“ žaidimo monitoriai užims centrinę poziciją pasaulinėse varžybose bei užtikrins itin sklandų žaidimą, kai sausio 14 d. prasidės sezonas.

LEC – tai profesionalus „League of Legends“ turnyras, kurį Europoje organizuoja „Riot Games“ ir kuriame dešimt kvalifikuotų komandų, sudarytų iš penkių žaidėjų, kaunasi dėl pergalės lygoje. Nuo pat savo pasirodymo 2009 m. šis turnyras išlieka nepaprastai populiarus. Viso turnyro metu LG bus ir tokių segmentų kaip „Replays“ ir „Match of the Week“ rėmėja.

Tikimasi, kad nauja dvejų metų partnerystė su LEC padės LG dar labiau išplėsti jau ir taip nemažą įtaką pasaulinėje elektroninio sporto arenoje. Tvirti „LG UltraGear“ prekės ženklo ryšiai su žaidėjų bendruomene buvo užmegzti per daugelį metų aktyviai dalyvaujant ir kuriant pažangiausius gaminius, atitinkančius žaidėjų poreikius. Dėl LG ekranų technologijų, kuriose pirmenybė teikiama žaibiškam atsako laikui, tikslioms spalvoms ir puikiam kontrastui, „LG UltraGear“ monitoriai su 4K skiriamąja geba ir „Nano IPS“ technologija, turinčia 1 ms „Gray-to-Gray“ (GTG) atsako laiką*, visur tapo itin populiarūs žaidėjų tarpe.

„Džiaugiamės galėdami atlikti tokį svarbų vaidmenį vienose populiariausių pasaulyje elektroninio sporto varžybų, – sako „LG Electronics Business Solutions Company“ IT verslo padalinio vadovas Seo Young-jae. – Nekantriai laukiame, kada geriausi LEC žaidėjai išbandys mūsų monitorius, kad galėtume ir toliau kurti reikliausių žaidėjų poreikius atitinkančius gaminius.“

Gerbėjai iš viso pasaulio gali sekti įvykius, įskaitant rungtynių transliacijas bei naujausią tvarkaraščio informaciją, adresu lolesports.com. Taip pat sekti oficialią „Twitter“ paskyrą @UltraGearGaming ir dalyvauti renginyje, kuriame bus galima laimėti prizų, o tarp jų ir „UltraGear“ gaminius.

# # #

* LG modelis 27GN950. Reikalinga vaizdo plokštė, palaikanti DSC, kad būtų galima rodyti 4K 144 Hz. Kad atsako laikas būtų 1 ms, turi būti įjungtas „Faster Mode“ režimas.

Apie „LG Electronics Business Solutions Company“

„LG Business Solutions Company” yra patikima partnerė, siūlanti naujoviškus produktus ir sprendimus įvairioms pramonės šakoms visame pasaulyje. Su unikalių pasiūlymų rinkiniu – nuo industrijos lyderių OLED ir LED ekranų iki didelio efektyvumo saulės energijos sprendimų – LG yra pasaulyje gerbiamas vardas. LG IT sprendimai apima verslo monitorius, nešiojamuosius kompiuterius, projektorius, debesijos įrenginius, medicininius ekranus ir komercinius robotus – visus suprojektuotus siekiant padidinti darbo efektyvumą ir sukurti klientams didelę vertę. Daugiau informacijos apie LG verslo sprendimus rasite svetainėje www.LG.com/b2b.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”
„LG UltraGear“ tapo oficialiu „League Of Legends“ Europos čempionato žaidimo monitorių partneriu