Lankstinukai: koką informaciją juose pateikti?

LankstinukaiŠiandieniniame pasaulyje pripažįstamos įvairios reklamos formos. Maža to, bėgant metams reklamos industrija vis plečiasi, tad atsiranda vis daugiau įvairių reklaminių priemonių. Viena iš jų yra lankstinukai, reikia pasakyti, jog ši reklaminė priemonė yra itin populiari. Dėl šios priežasties, verta išsiaiškinti, kokia informacija turi būti juose pateikta.

Vienas svarbiausių dalykų, kurį yra būtina išsiaiškinti kalbant šia tema, yra informacijos kiekis. Kiek informacijos turi pateikti lankstinukai? Svarbu pasakyti, jog į šią reklaminę priemonę galia sutalpinti daugiau informacijos nei į skrajutes. Vis dėlto, tai dar nereiškia, jog į lankstinukus galima surašyti viską. To daryti nepatartina, tačiau pravartu žinoti, jog lankstinuko apimtis yra šiek tiek didesnė, tad ir informacijos galima pateikti daugiau. Kiek informacijos bus – individualus klausimas, kadangi viskas priklauso nuo jūsų parduodamų produktų ar teikiamų paslaugų asortimento. Kuo jų daugiau, tuo daugiau ir informacijos gali turėti lankstinukai.

Dar viena svarbi detalė, kuri taip pat turi atsidurti lankstinukuose, yra prekės ar paslaugos kaina. Jei parduodamų prekių ar siūlomų paslaugų skaičius yra labai didelis, tuomet informaciją apie jų kainas verta sisteminti, tačiau, jei jų nedaug – išvardinkite, kas kiek kainuoja. Na, o jei vykote kokią nors akciją, kurios metu prekių ar paslaugų įsigyti galima už mažesnę kainą, būtinai paminėkite. Kaip rodo, rinkodaros tyrimai, tokia informacija labai domina žmones.

Na, ir žinoma, kiekviename lankstinuke turi būti paminėte, kur galima įsigyti siūlomą prekių ar paslaugų. Jei prekes parduodate nuotoliniu būdu, būtinai informuokite žmones, būtinai informuokite, kiek laiko truks prekės pristatymas, tuo tarpu, jei teikiate paslaugas, nepamirškite paminėti, per kiek laiko ją galite suteikt žmogui. Kadangi lankstinukai negali sutalpinti visos informacijos, o žmonėms neretai iškyla įvairiausių klausimų, nurodykite ir kontaktus, kurių dėka lankstinukų gavėjau galėtų gauti daugiau informacijos.

Apibendrinant šią temą, galima daryti išvadą, jog lankstinukai turi  sutalpinti štai tokią informaciją: prekių ar paslaugų asortimentą, prekių pristatymo laiką ar paslaugos suteikimo trukmę, kontaktus, kur galima įsigyti prekių, paslaugų ar gauti daugiau informacijos.

Panašūs straipsniai:
 
SALE OUT. LG K10 (2017) M250N (Black) Single SIM 5.3“ IPS LCD 720×1280/1.5GHz/16GB/2GB RAM/Android 7.0/microSD/microUSB,WiFi,4G,BT LG K10 (2017) M250N Black, 5.3 “, IPS LCD, 720 x 1280 pixels, Mediatek, MT6750, Internal RAM 2 GB, 16 GB, microSD, Single SI
 
Išorinis diskas Seagate Backup Plus, 2.5“, 2TB, USB 3.0, Mėlynas
 
Lenovo ThinkPad X270 i5-7200U/8GB/512GB SSD/Intel HD Win10Pro Black Nešiojamas kompiuteris
 
Išorinis diskas LaCie Porsche P’9233 3.5“ 8TB USB3, Dizainas skirtas Apple Mac
Facebook Twitter

About Juozapas