Namams

Laminuotos durys – patikimos ir ilgaamžės

Neretas pirkėjas, ketinantis įsigyti duris savo namui ar butui, ieško pigiausio pasiūlymo, tačiau taip pat skiria didelį dėmesį ir kokybės aspektui. Žinoma, dabar gali atsirasti daug žmonių, kurie tvirtins, kad žema kaina ir kokybė šiais laikais yra du nesuderinami dalykai, tačiau šiuo atveju skubame jiems paprieštarauti – taip yra ne visada. Laminuotos durys yra vienas iš pigiausių pasirinkimų durų rinkoje ir jos anaiptol nėra prastos ar nekokybiškos. Tokios durys pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu.

Laminuotos durysTurbūt daugelis yra matęs laminuotas duris – galbūt vienos jų atrodė idealios būklės, tuo tarpu kitos visiškai jūsų nežavėjo, nes matėsi akivaizdūs jų trūkumai. Tai yra normalu ir labiausiai priklauso nuo to, kaip jų savininkas jas prižiūri. Juk elementaru, kad daiktą prižiūrėdami tinkamai, galime jį išlaikyti geros būklės ne vienerius metus, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą. Todėl, jei jums teko matyti minėtas duris, kurios yra prastos būklės, žinokite, kad taip yra greičiausiai ne dėl jų kokybės, o dėl prastos priežiūros.

Laminuotos durys iš tikrųjų gali tarnauti ir trisdešimt, penkiasdešimt ar daugiau metų. Tiesą sakant, tokių durų tarnavimo laiko limito tikrai nėra. Be abejo, jei duris išsirinksite paskubomis ir pasirinktos spalvos durys neilgai jus tenkins, suprantama, kad turbūt naująsias įsigysite kur kas greičiau. Kadangi, tai yra papildomos išlaidos, visada reikėtų gerai apgalvoti, kokio dizaino ir spalvos durys geriausiai derės prie visų kitų interjero detalių ir jūsų namuose vyraujančių spalvų.

Jei pasirinksite šias duris, tikėtina, kad labai greitai prie jų prisirišite ir daugiau į nieką kitą nenorėsite jų keisti. Norėdami įsigyti išskirtines, originalias ir patvarias duris, visada turite nepagailėti laiko jų paieškoms. Kartais nutinka taip, kad, apsilankius vienoje parduotuvėje ir pamačius mums patinkančias duris bei jas įsigijus, užėję į kitą, randame dar patrauklesnes. Tačiau, tai jau nieko nekeičia, nes juk nepirksi čia pat dar vienų naujų durų.

Kad taip nenutiktų, pasidomėkite plačiau – išsinagrinėkite įvairių bendrovių išleistus prekių katalogus, pasikonsultuokite su pardavėjais ir paklausykite rekomendacijų. Turėdami tokią informaciją, galėsite įsigyti geriausią pirkinį, kuris tarnaus jūsų namams eilę metų. O jei jūsų namus jau dabar puošia laminuotos durys, ir jūs tiesiog planuojate atnaujinti namų interjerą – nedvejodami išsirinksite sau naujas laminuotas duris, nes jūs jau turite patirties ir žinote, kokios durys yra geriausios.