Laisvalaikis

Laisvalaikio pramogos parkuose

Vasara yra geriausias laikas privilioti draugus ir šeimą į parką ir aktyviai praleisti laiką lauko pramogomis ir žaidimais. Pažiūrėkime geriausių užsiėmimų jūsų vietiniame parke.

Lietuvoje yra daugybė parkų ir žaliųjų erdvių, taigi, kad ir kur būtumėte, tikriausiai yra vienas arti. Šios vietos idealiai tinka bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo fizinei veiklai nemokamai ar pigiai mokėti. Kiekvieną savaitę rekomenduojama atlikti bent 150 minučių vidutinio intensyvumo fizinę veiklą, kuri padės kontroliuoti jūsų svorį ir sumažinti kraujospūdį, cholesterolio kiekį ir širdies ligų riziką. Aptarkime geriausių parkų veiklų, kurias verta išbandyti šią vasarą.

1. Lauko sporto salės

Vis daugiau parkų ir žaliųjų erdvių turi nemokamą sporto salės įrangą, pvz., Traukiamąsias juostas, laiptelius, statinius dviračius ir lygiagrečias juostas. Jie suteikia jums galimybę surasti prakaitą, pasodinti ar išvalyti kelią 95 vietose aplink JK. Yra užsiėmimų, skirtų visiems kūno rengybos lygmenims, ankstesnė patirtis nėra būtina ir tai nemokama. Pasinaudokite galimybe pasportuoti parkuose ir gerai praleisti laiką ir fiziškai bei aktyviai pajudėti.

2. Rutuliai

Prancūzijoje, iš kurios kilęs žaidimas, buliai paprastai žaidžiami žvyro aikštelėje, tačiau tai taip pat smagu ant žolės. Ši mažo intensyvumo veikla apima metimą, lenkimą ir ėjimą. Jums reikės kulinėlių, „domkrato“, kurio reikia – ir galbūt matavimo priemonės, kad išvengtumėte ginčų! Už maždaug 5 eurus sterlingų galite nusipirkti pagrindinį plastikinių ritinių rinkinį, kuriame turėtų būti instrukcijos.

3. Ėjimas, bėgimas.

Parke bėgantys žmonės. Vaikščiojimas yra nemokamas ir lengvas būdas aktyviai veikti, numesti svorio ir pagerinti širdies sveikatą. Kur geriau tai padaryti, nei apsuptas gėlių, medžių ir paukščių giesmių jūsų vietiniame parke? Tiems, kurie trokšta iššūkio, bėgimas yra nemokami savaitiniai užsiemimai, organizuojami parkuose. Bėgimas su kitais gali būti motyvuojantis, tuo tarpu vien tik tai gali būti galimybė išvalyti mintis.

4. Tenisas ir badmintonas

Daugelyje parkų galima išsinuomoti kietojo ar žolinio teniso kortus, o kai kuriuose – nemokamai. Jūsų laisvalaikio pasirinkimas.