Mada

Laikrodis – svarbiausias aksesuaras tikram vyrui

laikrodžiai vyramsMada niekada nebuvo ta sritis, kuri itin domintų vyrus. Išskyrus kelias detales, kurios juos daro tikrais suaugusiais ir solidžiais vyrais. Tai kaklaraištis, marškinių sąsagos, batai ir laikrodis. Pastarasis iš visų šių daiktų dažniausiai būna pats brangiausias ir prabangiausiai atrodantis. Dažnai turtingo jaunikio besižvalgančios merginos teigia, jog nesvarbu, kaip kukliai besirengs vaikinas, jį išduos būtent laikrodis – savimi pasitikintis vyras niekada negailės pinigų geram kokybiškam ir ilgaamžiam laikrodžiui. Žvelgiant iš kitos pusės, jei solidus verslininkas brangiai atrodančiu kostiumu, iki blizgesio nuvalytais batais dėvi apibraižytu stiklu, sutrūkinėjusia odine apyranke laikrodį, tuomet žinovams tai atrodo tikra butaforija, toks verslininkas niekada nesukels pasitikėjimo. Taigi, galima drąsiai teigti, jog laikrodis turi svarbią reikšmę vyro gyvenime.

Laikrodziai vyrams yra gana universalūs, tačiau nors ir atrodo jog jie tinka prie visko, tačiau ir čia yra kelios derinimo taisyklės. Štai, pavyzdžiui, reikėtų tarpusavyje derinti aksesuarų spalvas – batai, kelnių diržas ir laikrodžio odinė apyrankė turėtų būti vienos spalvos. Žiemą dažniausiai pasirenkama juoda batų spalva, o šiltuoju metų laiku – ruda, tad ir kiti aksesuarai derinami prie šių spalvų. Visgi, jei ieškote modernių sprendimų ir dažnai keičiate aksesuarus, tuomet laikrodis su rudu odiniu dirželiu prie žydrų batų ir kelnių diržo gali netikti. Universalus sprendimas tokiu atveju metalinė, platinos spalvos apyrankė – atrodo solidžiai ir tinka prie beveik visko. Žinoma, dar galima rinktis aukso spalvos, tačiau tokį laikrodį reiktų rinktis su specialisto(stilisto) pagalba, nes auksinės detalės balansuoja ant prabangos ir vulgarumo ribos.

Sportuojantys ar aktyviai laisvalaikį leidžiantys vyrai mėgsta sportinio stiliaus laikrodžius, tačiau jie dažnai yra didesnio plastikinio ar chromuoto korpuso, masyvesni ir nors puikiai tinka prie sportinės aprangos ne visais atvejais tinka prie kostiumo ar klasikinių marškinių. Dažnai masyvus laikrodis neleidžia užsegti marškinių rankogalių, o jei užsegama, tuomet dažnai nepatogu pažiūrėti kiek yra valandų. Taigi sportiniai laikrodžiai vyrams ne visuomet tinka prie klasikinės aprangos. Tokiu atveju geriausia turėti du laikrodžius.