Mada

Kostiumų nuoma Vilniuje

Kostiumų nuoma vaikams – šventė be mažiausių rūpesčių

Kostiumu nuoma Vilniuje
Kostiumu nuoma Vilniuje

Karnavalinių kostiumų nuoma Vilniuje vaikams yra didelis pagalbininkams šiuolaikiniams, visur bėgantiems, tėveliams. Šiandien, atsakysime į dažniausiai tėveliams iškylančius klausimus apie karnavalinių kostiumų nuomą.

Kokios yra karnavaliniu kostiumu vilniuje kainos

Kostiumų nuoma vilniuje kaina yra pigiausias pasirinkimas iš visų variantų. Pirkti vaikui kostiumą kainuoja žymiai brangiau, o siūti patiems užima daug laiko ir, be abejo, medžiagos, siūlai, bei visi papildomi atributai kainuoja. Galutiniame rezultate dažniausiai pasiūto kostiumo savikaina yra ženkliai didesnė negu kostiumų nuoma Vilniuje.

Tuo labiau, kad profesionalų siūti kostiumai nuomai pasižymi išmone, jie yra smagūs, papildyti tikroviškais elementais. Prie kostiumo visuomet yra papildomi atributai bei aksesuarai: skrybėlės, apsiaustai, batai ar piratų raiščiai. Vieni populiariausių kostiumų – pasakų personažai. Antai tokie kaip vilkas pilkas, lapė snapė, boružės. Arba princesės, fėjos, piratai, super herojai.

Kur galima kreiptis dėl kostiumų nuomos?

Kostiumų nuoma Vilniuje basanavičiaus gatvėje yra patogioje vietoje ir gali pasiūlyti milžinišką įvairiausių kostiumų pasirinkimą. Renkantis kostiumų nuomą verta iš anksto užmesti akį į internetinę galeriją.

Pati dižiausia kostiumu nuoma Vilniuje Merkada gali pasiūlyti ne tik karnavalinių kostiumų vaikams, tačiau ir proginių be karnavalinių rūbų suaugusiems. Kostiumu nuoma Vilniuje vyrams siūloma už labai konkurencingą kainą ir su lanksčia atsiskaitymo sistema.

Modernūs vyrai renkasi tik itin stilingus kostiumus. Tad kodėl išskirtine proga Jums nepasipuošti tokiu.

Atvykus ir išsirinkus tinkamą kostiumą yra sudaroma nuomos sutartis. Labai paprastas nuomos procesas. Čia galioja tik viena taisyklė – nelaukti paskutinės minutės. Pats bumas, kuris prasideda dar prieš helovyną, tęsiasi iki pat naujų metų. Taip pat proginių rūbų sezonas ateinantis ir praeinantis kartu su vasara. Todėl norintys pirmieji užsirezervuoti patinkančius karnavalinius kostiumus turėtų nesnausti iki rudens darganų, o salone apsilankyti dar maloniai šildant bobų vasarai. Kita vertus karnavaliniai kostiumai gimtadieniams nereikalauja tokio ankstyvo planavimo. Proginių kostiumų besidarantiems reiktų šturmuoti nuomos punktus bent mėnesį ar kelis prieš didžiąją dieną. Toks optimalus laiko tarpas garantuos, kad gausite viską ko geidžiate.

Save