Mada

Moteriski kvepalai 2016 m. – naujas populiariausių sąrašas

Kvepalai moterims
Kvepalai moterims

Moteriski kvepalai TOP, šiemet, tikrai paliko be žado net ir visko mačiusius. Metai iš metų tie patys pavadinimai turėjo užleisti vietos naujiems. Iki šiol niekaip klasikos negalėjusios nugalėti kvapų linijos pateikė staigmenų ir populiariasių dešimtukas pasikeitė neatpažįstamai.

Moteriski kvepalai populiariausi

Moteriški kvepalai turi savo oskarus ir juos gavo:

  • Be galo ilgai išliekantys ir moteriškumu dvelkiantys  kvepalai moterims lacoste. Rene lacoste – žymus teniso žaidėjas, kuris ne kartą pasiekė stulbinančių rezultatų, o į teniso istoriją įėjo kaip naujus marškinėlius sukūręs žaidėjas. Po pergalingos sėkmės įkurta kompanija veikia iki šiol. Lacoste pirmieji kvepalai buvo sukurti stipriems ir ambicingiems vyrams. Vėliau dėl didelio susidomėjimo pradėta gaminti kvepalus moterims, kurie pamažu užkariauja ne tik Holivudo žvaigždių lentynėles, Amerikiečių, Europiečių, bet ir lietuvaičių širdis.
  • Moteriski kvepalai million tai tie kvepalai, kuriais pasikvepinusi moteris kelia tik vieną klausimą vyrui – ar ji uždirba milijoną, ar ji verta milijono? Malonus gėlių ir medaus aromatas vilioja, o nestandartinis deimanto formos buteliukas kelia susidomėjimą. Kai kurie kvepalų gamintojai šiuos kvepalus apibūdina kaip elegancijos, moteriškumo ir prabangos pergalę.
  • Moteriski kvepalai dior buvo sukurti dar 1947 m. Dior kvepalai simbolizuoja grožį, spalvas ir gyvybę, naujieji šios linijos kvapai tęsia pirmojo kvapo tradicijas. Jie yra labai gaivūs ir jaunatviški. Todėl mėgiami įvairaus amžiaus ir įvairaus gyvenimo būdą propaguojančių moterų.
  • Moteriski kvepalai Gucci aistringas ir be galo moteriškas kvietimas žengti žingsnį į svaiginančią nežinomybę. Kiekvienais metais Gussi išleidžia naują kvapų kolekciją. Tačiau pagrindinis šio prekinio ženklo dėmesys skiriamas aistrai ir paslapčiai, kuri, pasak gamintojų, yra pagrindinis moters ginklas. Nauji vardai jau spėjo užkariauti moterų širdis.
  • Šiemet pastebėtas milžiniškas dėmesys feromonams. Todėl moteriški kvepalai su feromonais tapo viena iš dažniausiai apkalbamų temų tarp kvepalų gamintojų ir jų pirkėjų. Malonus, nors ir švelnus kvapas vadinamas – sėkmės tarp priešingos lyties atstovų formule. Yra net ir bekvapių kvapų su feromonais arba koncentruotų skyrčių ne dideliuose – vos vieno mililitro talpos buteliukuose. Patogu visuomet turėti rankinėje, jeigu netikėtai paskambintų mylimasis su pakvietimu puodeliui kavos arba bueiti vienai į kavinę, kas žino, gal išeisite jau dviese.

Moteriški kvepalai gaminami su nuolat atnaujinamomis technologijomis, išlaikant tradicinę proceso eigą. . Tačiau reikia prisiminti, kad svarbiausia – rinktis kvapą, kuris Jums patiktų ir atskleistų pačius slapčiausius troškimus.