IT,  Įvairūs,  Paslaugos,  Verslas

SEO paslaugos turi būti teikiamos tik specialistų

seoBesidomintiems SEO paslaugomis, ypač aktualu turėtų būti tai, jog paieškos sistemos reguliariai paleidžia tam tikrus algoritmus, kurie kaip reikiant perrikiuoja paieškos sistemų rezultatus – vienas svetaines numuša žemyn, kitas – pašalina iš paieškos visai, o trečias – pakelia į dar aukštesnes pozicijas. Taip nutinka todėl, kad vieni pozicijas kelia legaliais, o kiti – nelegaliais būdais. Štai kodėl turėtumėte atsargiai rinktis SEO specialistus, nes kiekvienas naudoja skirtingą metodiką. Geriausia būtų kreiptis į tuos specialistus, kurie turi užsitarnavę geriausią reputaciją internete. Tiesiog galima rasti įvairų atsiliepimų tiek apie asmenis, tiek ir apie įmones.

SEO paslaugos įkainojamos skirtingai, todėl nereikėtų stebėtis, kad vienam klientui taikoma viena kaina, o kitam – kita. Pavyzdžiui, vieni kreipiasi tik dėl vidinės optimizacijos darbų, o tai reiškia, kad specialistas tuos darbus gali atlikti itin greitai, todėl kaina bus gerokai mažesnė nei už išorinę optimizaciją, kuri gali trukti net kelis mėnesius ar metus. Viskas priklauso ir nuo pačios svetainės, ir nuo raktinių žodžių konkurencijos. Kuo konkurencija bus didesnė, tuo daugiau pinigų specialistui turėsite sumokėti. Pavyzdžiui, daugiau pinigų sumokėsite tuo atveju, jeigu norėsite, kad specialistas iškeltų raktažodį, kuris susiję su finansais. Bet, jeigu kreipsitės dėl to, kad būtų iškeltas raktažodis, kuris susijęs su juokeliais, tai logiška, kad tada mokėsite mažiau, nes specialistui teks pasitelkti mažiau išteklių.

Galvojantiems, kad SEO darbus gali atlikti visi kas tik nori, reikėtų pasidomėti kokius rezultatus pasiekia mažai šia sritimi besidomintys svetainių savininkai. Jiems nėra taip lengva kaip atrodė iš pradžių. Jeigu jau nusprendėte patys imtis visos optimizacijos, tai gerai pasidomėkite šia sritimi, jog paskui nepriveltumėte klaidų, kurias taisyti turės samdomas specialistas. Klaidų taisymas irgi kainuoja, tad gali būti atvejų, kad jūs sumokėsite ne vieną šimtą eurų už tai, kad specialistas pasirūpintų, jog jūsų svetainė grįžtų į senesnes pozicijas.

SEO specialistų yra daugybė, bet ne visi yra suinteresuoti kokybišku darbu – kai kuriems rūpi kaip tik kuo labiau pasipelnyti iš neišmanančio kliento.