laptop HP lead
IT

Galingiausi HP gaminiai, kurie yra verti jūsų dėmesio

Hewlett-Packard company (arba tiesiog HP) – Jungtinių Amerikos Valstijų IT kompanija, išsiskirianti labai dideliu populiarumu ne tik vietinėje JAV rinkoje, bet ir Europos bei Azijos regionų šalyse. Ir tai yra suprantama – HP kompiuteriai žavi išskirtiniu pajėgumu, už kurį žmonės negaili pakankamai didelių sumų. Būtent apie šiuo metu galingiausius HP kompiuterių linijos modelius, kurie yra verti kiekvieno iš jūsų dėmesio, šiandien ir kalbėsime.

HP Pavilion 17-f210na
Šis HP kompanijos modelis pirmiausia išsiskiria ganėtinai aukšta kaina – už jį vidutiniškai sumokėsite apie 900 eurų, kas, žvelgiant į Lietuvoje platinamus kompiuterius, yra išties didelė pinigų suma. Visgi, faktas, jog jei jums svarbiau ne sutaupytos lėšos, o įsigytos prekės kokybė, šis HP modelis yra tikrai vertas jūsų dėmesio, ką lemia išskirtinė jo kokybė. Pirmiausia privalome paminėti šiuose kompiuteriuose diegiamą Intel Core i7 procesorių, kuris šiuo metu yra didžiausio pajėgumo tokiuose įrenginiuose diegiamas procesorius. Būtent dėl procesoriaus pajėgumo HP Pavilion 17-f210na tiks ne tik įprastoms funkcijoms atlikti, bet ir įvairiai moderniai programinei įrangai leisti.

Nusivylusių nepalieka ir 8 GB operatyviosios atminties, garantuojančios kokybišką absoliučiai bet kokių programų veikimą bei sklandų darbą. Kietasis diskas taip pat išsiskiria – kuomet daugelyje kompiuterių dažniausiai rasime 500-800 GB vietos, šiame kompiuteryje jos yra net 1 TB, kas leis jums kaupti absoliučiai visus jums reikalingus failus netaupant įrenginio disko vietos. Ir net jei manote, jog visa tai – tik gražus fasadas, kuris pakankamai greitai gali prarasti savo prekinę kokybę, jums nesijaudinti dėl to leidžia net 36 mėnesių garantinis šio įrenginio laikotarpis, garantuojantis jums pinigų nemokamą kompiuterio remontą arba keitimą per pirmuosius 3 jo naudojimo metus.

HP Elitebook Folio
HP Elitebook Folio yra vienas iš naujausių HP kompanijos gaminių, kuris savo pajėgumu laužo absoliučiai visus šios rinkos standartus. Lyginant su šiuo gaminiu, net ir minėtas HP Pavilion tampa tik biudžetiniu pasirinkimu, ką puikiai atspindi ir HP Elitebook Folio kaina, kuri Lietuvoje siekia apie 2000 eurų. Šis kompiuterį savo namuose norėtų turėti kiekvienas, bet tenka pripažinti, jog daugeliui jį savo namuose turėti net ir neverta. Taip yra dėl to, kad jei kalbėsime apie žmones, kuriems reikia kompiuterio tik įprastam darbui ar žaidimams – tam visiškai užtenka ir ankščiau minėto HP Pavilion 17-f210na pajėgumų.

Šiuo atveju HP Elitebook Folio yra kur kas labiau sukoncentruotas ne į įprastą vartotoją, o į verslo klasę, ką puikiai atspindi faktas, jog šiame kompiuteryje yra įdiegiamos inovatyviausia verslo klasės programinė įranga, kaip aukščiausio lygio duomenų apsauga bei vadinamosios „docking“ jungtys. Įprastam vartotojui tai nereikš absoliučiai nieko, kai tuo tarpu verslo srityje dirbantiems šis gaminys vien dėl praeito sakinio taps geidžiamiausia šių metų preke. Taip, minėta šio kompiuterio kaina yra išties labai didelė, kas žmones neretai atbaido. Visgi, patikėkite – naudojant jį verslo reikmėms HP Elitebook Folio yra žymiai naudingesnis už bent keletą mažesnės kainos kompiuterių, ko pasekoje jį verta pirkti nepaisant jo kainos.