facebook reklama
IT,  Įvairūs,  Paslaugos,  Verslas

Facebook reklama ir pagrindiniai jos privalumai

Jau kurį laiką turite nuosavą verslą ir kasdien stengiatės pritraukti vis daugiau naujų klientų? Jei taip, turbūt puikiai žinote, kas yra Facebook reklama. Tačiau nepaisant to, kad apie Facebook reklamą yra girdėjęs bene kiekvienas verslo savininkas, vis dėlto ne kiekvienas šia rinkodaros priemone yra pasinaudojęs.

Todėl jei jūs svarstote, kokiais privalumais pasižymi Facebook reklama, pats metas su pastaraisiais jus supažindinti.

Facebook reklamos platforma siūlo išsamius duomenis

Galite būti tikri, kad Facebook reklamos platformoje reklama besinaudojantiems vartotojams pateikiami analiniai duomenys yra vieni išsamiausių. Tai reiškia, kad Facebook reklamos atveju jums niekuomet nereikės spėlioti ar bandyti numanyti, kas veikia, o kas ne.

Vietoje to, kad patys bandytumėte įvairiais būdais išsiaiškinti konversijos rodiklius ir kitus socialinius duomenis, jums visa tai bus labai aiškiai pateikta reklamos valdymo platformoje. Taigi, viskas, ką turėsite padaryti, tai išanalizuoti duomenis ir priimti sprendimus savo tolimesniems žingsniams.

Galima tiesiogiai nusitaikyti į tikslinę auditoriją

Facebook reklamos pagalba jūs galite tiesiogiai nusitaikyti į visiškai tikslinę auditoriją, pasirinkdami ją atsižvelgiant į vartotojų pomėgius, elgseną, demografiją, amžių, ryšius, vietas ar kalbą.

Tiesą sakant, jūs netgi galite nusitaikyti ir į savo konkurentų sekėjus. Tikslinės auditorijos pasirinkimas šioje reklamos platformoje yra kaip niekad veiksmingas. Ir tai yra ypatingai svarbu, kai kalbama apie pasitelkiamos reklamos efektyvumą bei konversiją. 

Galima kurti reklamas, atitinkančias specifinius tikslus

Reklamos kūrimas Facebook platformoje yra labai paprastas ir greitas. Platformoje kiekvienam vartotojui yra pateikiami aiškūs žingsniai ir išsami informacija, kaip būtų galima sukurti reklaminį skelbimą, nukreiptą į konkrečią tikslinę auditoriją ir rodomą atitinkamu laiku bei už iš anksto nustatytą biudžetą.

Be to, svarbu pabrėžti, kad reklama yra lengvai koreguojama ir pritaikoma atsižvelgiant į konkrečius besikeičiančius tikslus. Jūs galite norėti padidinti Facebook įrašo pasiekiamumą, apsilankymų skaičių tinklalapyje, puslapio „patiktukų“ skaičių ar turėti bet kurį kitą tikslą, kurį lengvai pasieksite sukuriamų reklamos skelbimų pagalba.

Pasiekiama didesnė auditorija nei organinių įrašų atveju

Jei jūs turite savo įmonės Facebook puslapį ir jame reguliariai skelbiate įvairią jūsų tikslinei auditorijai naudingą ir aktualią informaciją, turbūt iki šiol manėte, kad jūsų sekėjams ji yra akimirksniu pasiekiama?

Tačiau iš tikrųjų tik labai nedidelė jūsų sekėjų dalis apskritai pamato jūsų paskelbiamus įrašus. Ir nors tai gali skambėti labai nesąžiningai, vis dėlto tai yra tiesa. Per pastaruosius kelerius metus Facebook reikšmingai sumažino verslo puslapių matomumą vartotojų naujienų sraute.

Todėl jei naudositės reklama Facebook socialiniame tinkle savo verslui, galėsite padidinti ir savo publikuojamų įrašų pasiekiamumą bei matomumą.

Suteikiama remarketingo galimybė

Remarketingas yra dar vienas rinkodaros būdas, kurio pagalba galima lengviau pasiekti savo tikslinę auditoriją, kadangi tokiu atveju lankytojai, kurie jau buvo aplankę jūsų tinklalapį, matys jūsų Facebook reklamą. Kad būtų lengviau suprasti, kas yra remarketingas, galima pateikti elementarų paaiškinimą.

Žmonės, kurie pirmą kartą mato jūsų verslą Facebook socialiniame tinkle, greičiausiai tik užmeta akį ir naršo toliau. Tokiu atveju jie nejunta jokio didesnio pasitikėjimo ar noro pasidomėti tuo, ką jūs siūlote. Tačiau ateityje, jei jie pamatys jūsų reklamą, išaugs tikimybė, kad tokie vartotojai konvertuosis geriau. Žinoma, vieno karto nepakaks. Statistika rodo, kad žmonėms prireikia apytiksliai nuo trijų iki septynių kartų pamatyti prekės ženklą, jog galiausiai jie imtųsi veikti.

Žinoma, tai nėra vieninteliai privalumai, kuriais pasižymi Facebook reklama. Todėl jei jūs į savo verslo rinkodaros planą įtrauksite ir šią reklamos priemonę, neilgai trukus pajusite akivaizdžius teigiamus rezultatus.